1. 1.
    arkadaşımın gönderisinde görüp kayıtsız kalmak istemediğim mevzu. çocuğun annesi instagram üzerinden paylaşmış. açıklamada "dün avcılar'da otizm hastası %76 ağır engelli oğlum şehir magandası okan metin tarafından bu hale getirilmiştir. en acısı vurma ve şiddet bilmeyen oğlum vurma esnasında "abi bana vurma ben engelliyim" demiş. bu durum beni bitiriyor vs demiş. sayfalarda paylaşmamızı istemiş. olay avcılar/istanbul' da gerçekleşmiş.

Annesinin gönderi linki : https://www.instagram.com...n7cz/?igshid=muab5b1ojqxs

8 mart 2020 otizmli çocuğun darp edilmesi
    23 ... gethere
  2. 2.
    orospu çocukları virüs gibi her yeri sardı amk şerefsizleri.
    13 ... serdarsl06
  3. 3.
    insan mısınız *rospu çocukları diye haykırtır.

*rospu çocukları,
    *rospu çocuğusunuz.
    10 -1 ... sgkli yazar
  4. 4.
    Senin ben ecdadını sikeyim orospu çocuğu nasıl vurur lan insan kendini koruyamayacak bir insana kahpe dölü. Gözlerim doldu otizimli kardeşimize geçmiş olsun.
    7 ... son of zapetra
  5. 5.
    6 ... creme de la creme
  6. 6.
    Gün geçmiyor ki insanlıktan utanmayalım, lanet etmeyelim, başkalarının yerine mahcup olmayalım, içimiz dağlanmasın.

Hangi ara, nasıl, neden yitirdik, iyiliğe, merhamete, güzelliğe dair değerleri?!

Elimizden hunharca kayıp giderken, nasıl farketmedik, ebleh ebleh izledik sadece.
    Nasıl izin verdik bu vehametlere?

Eğitimden, ilimden, bilimden, sanattan uzaklaştırılmış her toplumun başına gelenleri yaşıyoruz ne yazık ki!

Bugün engelliye, yarın çocuğa, öbürgün kadına...

Kahrolsun kurum bağlamış yürekleriniz, b.k kokan ağızlarınız, taş kesilesi elleriniz!
    13 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  7. 7.
    Yemin ediyorum bu olaylardan gına geldi.

Orospunun evlatlarının garibime yaptığına bak. Şu devlet sokakta kendi adaletini sağlayan magandalara bir şey yapmıyor ya o kötü.

Sen nasıl bir insanı öldüresiye dövebilirsin? Hele hele engelli bir insanı. Çıldırmamak elde değil.

Uplayın da gündem olsun alsınlar oç u.
    8 ... wizzy respect for the kobe
  8. 8.
    Mahkemenin vereceği hiç bir ceza, kamu vicdanını rahatlatmaya yetmez.
    6 ... deli tugrul
  9. 9.
    Bu konu yukarıda kalmalı.
    6 ... gethere
  10. 10.
    Neden bu kadar pislik bizim ülkemizde. Medenileşeceğiz derken kabile hayatına döneriz bi zaman sonra yazık. Çok üzüldüm
    4 ... eczaci7