1. ?.
  yaş itibariyle karşıyaka nın 3 büyüklerden biriyle yaptığı maça(en son 94-95 sezonu) denk gelmeyenlerin ve boyle maçları çok özleyenlerin kuralar çekildiği günden itibaren gündemlerinin ilk sırasına yerleşen maçtır.sonuç neolursa olsun büyük keyif alınacak,karşıyaka nın galibiyetiyle sonuçlanırsa tadından yenmeyecektir.
  -1 ... phoibos apollon
 2. ?.
  hasan kabze, aykut erçetin, marcelo carrusca ve sakatlığı geçerse ferhat öztorun' un forma giymesinin beklendiği türkiye kupası a grubu maçıdır.
  ... legend of the stranger
 3. ?.
  2 senedir maça gitmediğini söyleyen berberimin 6 arkadaşıyla geleceğini söylemesiyle ''kapılar 5 6 gibi kapanacak galiba, erken gitmek lazım'' dememe vesile olan ve sabırsızlanan maç.
  (bkz: kafkafkafsinsinsinkafsinkafsinkaf)
  -1 ... phoibos apollon
 4. ?.
  hakan şükür, arda, mondragon, inamoto ve ilic' in maç kadrosunda yer almadığı karşılaşmadır. fenerbahçe' den kiralık gelen karşıyaka kalecisi recep' in devleşmesinden korkulmaktadır. yine de galatasaray karşıyaka' yı yenecek güçtedir, üstelik bu gerekliliktir.
  -1 ... legend of the stranger
 5. ?.
  puan kaybederlerse çok ayıp edecekleri mactır galatasaraylı futbolcuların.
  ... hendrix
 6. ?.
  Kavga potansiyeli çok yüksek,muhtemelen Galatasaray ın rahat kazanacağı bir maç..
  ... metalbros
 7. ?.
  yeni burdur,nilüfer belediye ve bozüyükspordan sonra 4. büyük takım olan galatasaray ın karşıyaka mızla olan maçıdır.saydığım 3 büyüklerle diğer izmir takımlarının başabaş mücadele ettiğini düşünürsek karşıyaka galatasaray a yenilirse klüp yöneticilerine şöyle isyan edicem:

  ''ey karşıyaka spor klubü yöneticileri,diğer izmir klupleri sadece futbol branşına yatırım yaparak galatasaray harici 3 büyükler olan yeni burdur,nilüfer belediye ve bozuyükspor u yeniyor ve taraftarlarını sevince boğuyor.sizde kuruldugundan beri izmiri 1.ligde temsil edip 1 de şampiyonluk kazandıran basketbol şubesini kapatın,bu sene ilk 4 e girmesine kesin gözüyle bakılan izmir in tek bayan voleybol şubesini kapatın, türkiye ye 2 dünya şampiyonlugu kazandıran(zaten 2 şampiyonlugumuz var ülke çapında) yelken şubesini kapatın,ve bunlar harici kalan 8 branşıda kapatın,oda yetmezse kuruluş yılınızı 1939 olarak değiştirinki armamızdaki ay yıldızı atatürk bize layık görmesin, kendi kafamıza göre koymuş olalım. ama yeterki dğer izmir klupleri haklı!! olarak biz sizden buyuk klubuz nilüfer belediye yi yeni burdur sporu yenioruz siz daha galatasaray ı yenemiyosunuz dye bzle dalga gecmesinler. onlara cevap verirken utanmayalım!!! lütfen yöneticilerimiz nilüfer belediye yi yeni burdur u yendiğimizi gormeden gidersem gözüm acık gderim hakkımıda helal etmem,bunu boyle bilesiniz''

  (bkz: düşene bir ayarda sen ver)
  1 -1 ... phoibos apollon
 8. ?.
  galatasarayın kazanacağı maç.
  ... selmagezinir
 9. ?.
  carrusca nın şov yapacağı mac olma ihtimali yuksek mactır.
  edit: carrusca nın galatasaray kariyerinin bittiğini anlatan mac olmustur.
  ... esteban
 10. ?.
  galatasaray'ın rize faciasından sonra ne yapıp ne yapmayacağını kestiremediğim maçtır.
  (bkz: galatasaraylı olmak böyle hüsran dolu bir şeymiş demek)
  ... kaytan biyikli dilber