1. 31.
    ilk penaltı çok ucuz geldi bana aynısı kasımpaşa ya çalınmazdı diye düşünüyorum.

2.si net penaltı.

Kırmızı gören topçu kendi kaşındı 2.penaltı net çünkü 5dk itiraz etmenin alemi yok kırmızı göreceğini bile bile hakemin üstüne gitti ve istediğini aldı penaltı çalınmış kullanılmış ve gol olmuş daha gidip neyi alkışlıyorsun. Kasımpaşa yönetimi ceza vermeli kendisine çünkü atılmasa maç daha farklı olabilirdi.

Onun haricinde fenerbahçe nin bu oyunla işi çok zor. Kadrodan Emre çıktığı an takım müthiş bocalıyor. Bir fenerli olarak memnun olmadığım karşılaşma.
    ... kurtcebe noyan
  2. 30.
    Fener bu sene adam gibi takviye yapmazsa şampiyon olamaz hele hele stresli son haftalarda bu kadro başa çikamaz tabi galatasaray adam gibi toparlanirsa şampiyonluğu fenere birakmaz fenere çok net stoper sol kanat ve forvet lazım bugun kazandiklarina bakmayin sezon başindan beri uzay montaj futbol oynuyoruz diyorlar ama bi cacik oynamiyorlar takimin bel kemiği 39 yaşındaki emre ve anlamadım birşey var pokerci arkadaş nerede sakatlığı biraz uzun sürdü ariyorlar çok fazla fenerde en iyi oyuncu belkide ortasahayi ve savunmayi tutan adam gustavo arada saçmaliyor ama çok iyi oyuncu ama bu fenerin şampiyon olmasi için direkt ilk 11 oynayacak 3 futbolcuya ihtiyaci var yoksa bizim 23.şampiyonluğumuzu izler.
    -5 ... sqilacci74
  3. 29.
    Rezillik aq.
    1 -2 ... flat head
  4. 28.
    Yani bari bu kadar belli etmeseydiniz iyiydi....
    -3 ... crippax
  5. 27.
    geçen hafta koparılan yaygara ve ağlaşmalardan sonra algı yönetiminin işleme geçmesidir. ayıptır kasımpaşa nın günahı nedir. şu süper ligde yıllardır en çok penaltı fenerin lehine veriliyor en çok kırmızı kart fenerin rakiplerine gösteriliyor. ayıptır.
    bir kerede bileğinizin hakkıyla bir maç kazanın be.
    1 -7 ... inderex
  6. 26.
    fenerbahçenin ısla'nın atılmasından sonra sahada 11 kişi kaldığı maç anlayan anladı.
    2 -6 ... solo resital
  7. 25.
    iyi oynayıp kaybetmekte çok koyuyor be!! Kötü oyunla üç puanı kaptık, s... edin.
    2 ... bayandanazkullanilmis
  8. 24.
    2 saat önce falan yazmisim beyler bayanlar

8 kasım 2019 fenerbahçe kasımpaşaspor maçı
    -3 ... diablo1987
  9. 23.
    Ali bile kurtaramıyor amk hahaha fenertarlayı.
    1 -4 ... karton toplayan cocuk
  10. 22.
    fenerbahçe nin kötü oynadığı maçtır.
    ... be happy yine yine yeniden