1. 1.
  Hutbe:https://www2.diyanet.gov....stesi/Mevlid-i%20Nebi.pdf

  diyanet bu senede 10 kasım haftası cuma hutbesinde Atatürk'ü anmadı. Zaten son yıllarda hiçbir hutbede adı bile geçmedi. Çok merak ediyorum Atatürk kurucusu olduğu bu kuruma ne yaptı da anmıyorlar. Bu çomarların bu ülkenin kurucuyla alıp veremedikleri ne?

  edit: Atatürk'ün din ile alakası yok diyen aptallar, din kişi ile tanrı arasındadır. Kimse kimsenin dini yaşantısını sorgulayamaz. Ayrıca Atatürk Kuran-ı Kerim'i defalarca hatim etmiş ve şuan bile en geçerli çeviri olan elmalılı hamdi yazır'ın yazdığı Kuran-ı Kerim türkçe mealini kendi cebinden vererek yazdırmıştır.

  edit2: kadir mısıroğlu gibi bir hainin ayağına kadar giden, muhammed mursi gibi bir abd uşağı için 81 ilde namaz kıldıran diyanete görünüyor ki Atatürk ağır gelmiştir.
  7 ... astorre viola
 2. 2.
  Yarın bizatihi camiide dinleyeceğim hutbedir.(Allah izin verirse)

  Atatürk isminin bir burada geçmediği kalmıştı o da oldu.
  işiniz gücünüz bozgunculuk, Gidin olum bizim ibadethanelerimizden. Başka dinlerden hatır isteyin. Şayet atanızın bu dinle pek de alakası yoktu.
  -6 ... agca
 3. 3.
  işin en tuhafı diyanet işleri başkanlığını kuran da atatürk. demek ki adamların "kurucu" ile bir sorunları var.
  6 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Ayıp ediyor diyanet.

  Diyanet işlerini kurduran adam bizzat Atatürk.
  4 ... n dakota
 5. 5.
  Filhakika Rahmet istemek gönülden gelir. Herkes için istenebilir burası kabul, amenna ve saddakna. Ama kabul olur mu bilinmez. Mustafakemal milli anlamda net bir yerde olsa dahi islam dininde tartışmalı bir konuma sahip. Bu yüzden yukarıda öyle yazdım kardeşler. Düşman olduğumdan değil...
  -4 ... agca
 6. 6.
  devlet bütçesinden insanların dini tercihlerine bakmaksızın 11.3 milyar tl (11 300 000 000 türk lirası) para almakta olan kurumun cumhuriyetin ve kendisinin kurucusunu anmaması olayı.

  ekşide de dangalağın biri bu hutbeyi dert edenler cumaya gidiyor mu diye sormuş.

  aslanım sen bana günde 5 kez zorla arapça dinletiyorsan, cebimdeki parayı bana sormadan alıp kafana göre harcıyorsan benim o hutbede söz hakkım var demektir.

  üstteki dangalak da ibadethanesini terk etmemizi istiyorsa reisine söylesin reisi cebimizdeki parayı alıp diyanete aktarmayı bıraksın.

  vergi toplarken sorsunlar diyanete vergi vermek istiyor musunuz diye de görelim bakalım ne kadar delikanlısınız.
  4 ... whatever it takes