1. 21.
    Galiba Belhanda, Muğdat ve Serdar Aziz'i adamdan saymamışlar. Madem adamdan saymıyorsunuz, o zaman niye onlara lisans çıkartmıyorsunuz?
    1 ... susamurlarinisevenlerdernegi
  2. 22.
    8 kasım 2018 galatasaray a çekilen operasyon
    ... bayandanazkullanilmis
  3. 23.
    resmen hardcore olmuş.
    ... bay efendi
  4. 24.
    Hadi lan ordan kume duşerler diyenlere bak sen kume hattindasiniz lan yakisikli baba parasiyla güç gosterisi yapan vizyoner basganinizla yemiyor demi oğlum şenol ali palabiyika sovdunde bunu neden allah belani versine çevirdiler he hakkini aramayacaksin deme heeee size yapildiğinda stadta elinize ne geçerse aşşaya atiyorsunuz operasyon diyemem ama art niyet aranilmasi kesin bir karardir.
    1 -3 ... sqilacci74
  5. 25.
    Hakemin annesine söven, kjaerin gırtlağını sıkan şenola 1 maç ceza, imparator Terime haksız yere 7 maç ceza ile gerçekleşti.

Donk Rodrigues ceza almamalı.
    #Demirörenistifa #GalatasarayTürkiyedir #MHKiSTiFA
    1 -6 ... cimbomlu yazar
  6. 26.
    cezalar beklenen şekilde geldi zaten. ben bile yazdım başlık açarak. açın bakın. ben biliyorsam tff nin de bilmesi lazım.

üstelik operasyon varsa tff nin değil fenerbahçe nin sorumlu olması gerekir. onlar sizi kışkırttı. geçen sene beşiktaş büyük cezalar alırken, maç yenilenirken de aynısını yaptılar.
    1 -3 ... sansyoklan
  7. 27.
    (bkz: ağlama melis)
    2 ... golgebeyi
  8. 28.
    Fener hak ettigi cezayi aldi. Fenerin yerinde olsam tahkime gitmem.

Gs de hak ettigi cezayi aldi. Fazla ağlamayın bence.
    -2 ... otisabim
  9. 29.
    hiç bir zaman holiganca yaklaşmadım ama fatih terim ve rodrigez'in cezalarını haksız ve intikamca buldum.
    fatih terim kavgaya müdahil bile olmadı. sadece eleştiri yaptı. hakaret etmedi.
    tüpçüfedarasyon, milli takım dönemindeki olayların intikamını aldı.
    fenerbahçe fatih terim'e hakaret etti ama ali koç'a ihtar bile gitmedi.
    1 -3 ... kafam bir milyon
  10. 30.
    hasan şaş'ın cezası az, fatih terim'in cezası fazla. hasan şaş'ın bu seneyi kapatması gerekirdi. türkiye - isviçre maçından sonra olaylara karışan futbolcular ile antrenörlere verilen ceza ayrıydı. şifo o maçtan sonra 12 aylık ceza aldı. hasan şaş'ın durumu ondan farksız. ancak galatasaray forması tff'yi korkutmuş. hatta fenerbahçe ile cezaları dengelemeye çalışmışlar. özellikle soldado'nun belhanda'dan tekme yemesi filan es geçilmiş. 'görüntülerden ceza verilmez, hakemin maç sonu raporuna bırakılır' diyenler geçtiğimiz yıllarda görüntüden ceza verildiğini bilmiyor olmalılar. gökhan töre, erciyesspor'la oynanan maçta küfrettiği görüntülerden tespit edilip ceza verildi. galatasaray yönetiminde, iktidar ve tff ile çok yakın isimler var. albayrak vs.
    2 ... buzkutlesi