1. 46.
  fatih terim hakemi tehdit ettiği için 7 maç almıştır. aynı hareketi şl de yapsa 1 yıldan aşağı almazdı. tff insaflı davranmış.

  hakemi tehdit etmek büyük suçtur. bundan sonra gelecek hakemlere de gözdağı dır. mhk istese dava bile açabilir fatih terime.
  -2 ... sansyoklan
 2. 45.
  yanlışım varsa düzeltin zımba şenol'a bu hareketinden ötürü tüpçü 1 maç ceza vermişti.

  8 kasım 2018 galatasaray a çekilen operasyon

  fatih terim'in ise fiziki müdahalesi yok, hakeme atar gider yapıyor, maça isyanı var 7 maç.
  hangi vicdana sığıyor.
  3 -2 ... kafam bir milyon
 3. 44.
  Tff Başkanı beşiktaş eski başkanı ve taraflı. Tff ve tahkim full fbjkli dolu. Operasyon açık ve net.

  Fatih Terimi sevmeyen kofti kuşlar için, insan tecavüzcüsünü sevemez, o misal.
  imparator Fatih Terim geldi ve Galatasaray düşmanları korkudan titremeye başladı.
  2 -2 ... cimbomlu yazar
 4. 43.
  Olayları ateşleyen belhanda değil, soldadodur. Adama yumrukla geldi ve yere düşerken yumruk attı. Olayı başlatan hareket budur ve belhanda kafa tokuşturmaktan başka bişey yapmadı, kaldı ki sürekli kafa atmaya çalışan soldado malı.
  -2 ... ucan daire baskani
 5. 42.
  belhanda gidip ateşledi kavgayı maç sonu listede belhanda yok. nasıl bir operasyonsa.
  2 -1 ... modern zaman filozofu
 6. 41.
  2-0’dan maç verip suçu sağa sola atmak da biraz şey bence...
  3 -2 ... mavi huydur bizde
 7. 40.
  Şu galatasaraylılardaki yüzsüzlük kimse de yok.

  Cezalarda resmen kollanmış galatasaray. Yazıklar olsun.
  3 -4 ... frekans
 8. 39.
  https://twitter.com/cimbo.../1060501522050703360?s=21

  Şu küfre 1 maç veren tff terim e -küfür etmemesine rağmen- 6 maç verdi.

  Herkes neyin ne olduğunu biliyor da işte mesele bunu dile getirebilmek.
  3 -2 ... flat head
 9. 38.
  aziz yıldırım herkesin gözü önünde adam döver TFF tısss kesilir.fatih terim haklı olarak isyan eder 7maç yuh be.
  1 -5 ... senrey26
 10. 37.
  dış mihrakların devreye girip organize ettikleri operasyondur. görülebildiği kadarı ile bazı galatasaray taraftarı malum seçmenler gibi büyük resmi görüp büyük oyunu bozmak için kolları sıvamış. bak 2 dakika bırak gs yi fb yi bjk yi futbolu kulübü bilmem neyi. şu aşağıya koyacağım şeyleri aklı selim bir insan evladı olarak oku. cidden bu kafalar sağlıklı kafalar değil. bu tıpkı o play off saçmalığının oynandığı sezona benziyor. play off kararı daha lig başlamadan alınmıştı ama gs li bazı tipler öyle bir algı yarattı ki sanki gs 9 puan önde diye o karar ( play off sistemi ) alınmış gibi milletin aklı ile oynadılar. bugün 5 gs liye sor 4 tanesi "biz şampiyon olmayalım diye yaptılar yaeaeaea" diyecektir. oysa karar ağustos ayında alınmış lig eylülde başlamıştı.

  --spoiler--

  Fenerbahçe nin kümede kalabilmesi için yapılmış operasyondur. Bu kadar açık net ve barizdir.

  --spoiler--

  --spoiler--

  allahta biliyor kulda biliyor. galatasaraya her türlü haksızlık yapılmıştır. galatasaray bu maçı belkide daha farklı kazanacakken fenerbahçe hemen kötü planını devreye sokarak hezimetten son anda kurtulmuştur. ben şunu çok iyi anladımki hiçbir gs fb maçında galatasaray kazanamayacak. isterseler barcelona, gs forması giysin çıksın sahaya sırf üzerinde gs forması var diye türlü çirkefliklerle barcelonaya bile aman vermeyecekler.

  --spoiler--

  ne içiyor bu insanlar kardeşim. millet alkole uyuşturucuya o kadar para veriyor boşu boşuna şu kafaların yarısına ulaşabilmek için. galatasaraya verilen cezalar ile birileri fenerbahçenin "kümede kalmasını" nasıl sağlayacak bunu da bir açıklayın lan. hani fb ile gs 16.lıktan kurtulmak için yarışıyordur ligin son haftasında o zaman tamam mantıklı dersin ama daha ligin 11.hafta mı ne oynanıyor ne kümede kalması ne düşmesi ? fenerbahçeli futbolcular aynı şekilde bayağı bir oynamama cezası aldı bildiğimiz kadarı ile. bir de olaylar maç bittiğinde olmadı mı ? maç zaten 2-2 ve gene bildiğimiz kadarı ile 3.golü atmaya yaklaşan fenerbahçe son yarım saat gs sahada yok. peki nasıl oluyorda bitmiş bir maçta çıkan olaylarla gs nin galibiyeti engellenmiş oluyor.
  7 ... mel mel bakan gibson