bugün

uefa avrupa ligi 4. hafta maçı.
Luminus Arena stadı'ndaki yerimi alıp, beşiktaş'ımızı destekleyeceğim maçtır.
vurduğun gol olsun genk.
Iki denk ekibin mücadelesi.
muhtemelen 3-1 genk'in üstünlüğüyle bitecek karşılaşma. ama bu sefer bjk'yi destekliyorum. ikimiz de bu akşam kazanalım. fetöcü ibneler almanya'da rezil etti zaten bizi.
net şekilde genk galibiyetiyle bitecek maç.

beşiktaş bitmiş, okeye dönüyor arkadaşlar. ligde ilk 3 sürpriz olur düşünün vahameti.
yenince o kadar antipatik oluyorsunuz ki insanın destekleyesi gelmiyor.
kg olacağını düşündüğüm, bjk yi destekleyeceğim maç.

gs.

ergenler için 6s.
iddia tabiri ile ilk maç gibi gene 3.5 üst bitmesi muhtemel maçtır. kim kaç tane atar bilmem ama bu kamiller evlerinde çok fena oynuyorlar hiç geri adım atmadan.
sereflı üçüncülükler mode on.
stadyum cafe kısmında bira içiyorum, gelip geçen ibne genk taraftarları bana 4 işareti yapıyor. kanımızı yerde koyma beşiktaş.

t: uefa avrupa ligi mücadelesidir.
0-1
koyuyoruz.
ilk yarısı 0-1 biten maç.
beşiktaş doğru oynuyor, defansta sağlam durup önde basıyor, rakibi hataya zorluyor. Kaptırılan toplardan gol arıyoruz. gol de öyle geldi zaten.
Bir de medel gerçeği var, takımın geri kalanı t.şağını yesin.
ilk yarıyı özetliyorum. we have ricardo andrade quaresma bernardo, they don't.

t: uefa avrupa ligi mücadelesidir.
kötü oynuyoruz ya.. medel tek kişilik bir takım olmasa işimiz yaş..
Oğuzhan ne kadar 10 numara değilse genkin 10 numarası da o kadar 10 numara değil.

Ama Oğuzhan zaten "10 numara" değilken herif 6-8-10.
Şenol Güneş'in tek farklı galibiyetin üstüne yatma çabası ve son dakikada yenilen golle gelen puan kaybının olduğu maçtır. Bu sezon bu senaryoyu en az 10 kez izledik.

forvet almayan, üstüne elindeki forvete benzeyen tek adamı sezon başladıktan sonra gönderen yönetimin ayrıca amına koyayım.

attığı her top rakibe giden, sözde savunduğu kanat yol geçen hanına dönen caner erkin, senin de evveliyatını sikeyim. pepe ve vida senin açığını kapatmaya çalışırken ekstra efor sarfediyor.
türk takımlarımızın klasik son dakikalarda sıçıp batırma hastalığının aynen devam ettiğini gösteren karşılaşma.
Bu kadro gerçekten çok yaşlı. Hani tecrübe falan eyvallah ancak ilk 11 in ortalaması 32 falan arkadaş. Transfer market profiline bakınca bile takımın yaş ortalaması 29.3 mü ne gösteriyor. Orada da ilk 11 oynamayan hatta 18 e giremeyen genç çocuklar var onların yaşı düşürüyor genelin ortalamasını.

Beşiktaş 3 yıl önce iyi takımdı hatta 2 yıl önce bile fena değildi ama bu kadronun miadı doldu artık ve bunun yarattığı bir başka problem takımdaki 3-5 oyuncu değil 10-12 oyuncunun emekligi geldi tekrar yapilanacak bu takım yani. Quaresma 36 pepe 36 atiba 36 gökhan 34 caner 31 love 34 tolga zengin 35 vida 30 adriano 35 medel 32 babel 32 lens 31 mustafa pektemek 31 kurtcebe noyan 34 yaşında arkadaş... Bu adamların ziraat bankası kuyruğuna girmesine ramak kalmış.
güncel Önemli Başlıklar