bugün

mağlubiyet arifesinde takımını satmayan adam davranı$ıdır.
(bkz: gerçek taraftar)
maçın ertesi günü dışarıda liverpool forması giyen insancıklar varken fazla söze gerek yok.
6 - 0' lık fenerbahçe mağlubiyetinden sonra galatasaraylıların, 7 - 0' lık sigma olomouc mağlubiyetinden sonra fenerbahçelilerin yaptığını tekrar etmektir. öyle ki farklı bir mağlubiyet alındı diye takım bırakılmaz. *
forma numara örnekleri için;

2 *
3 *
2 *
3 *
kutlanası bir durumdur. helal olsun giyene. çünkü sonuç çok kötü de olsa bu bir maçtır. unutulması biraz zaman alacak ama er geç unutulacaktır.
gerçek taraftar bu günlerde ortaya çıkar. ben de 2. lige düştüğümüz gün her yerde bursaspor formasıyla boy göstermiştim. beşiktaşlılar da bunu yapmaktadır. takımına sahip çıkmaktadır.
ayrıca böyle durumlarda 'o oğlum hala mı giyiyosun onu, çıkar çıkar rezil' arkadaşları çıkacaktır. sabretmek gerekir. yapacak pek bir şey yoktur.
(bkz: takımına sahip çıkmak)
8 az değil 8 gol.
benimdir o.
çok gereksizsiniz.
benimdir aynı zamanda.

(bkz: anlayamazsınız)
Taraftar olmaktır. Ben hiç çıkarmadım bjk formamı. Bu sene takip etmiyorumcu gsliler bilmez taraftarlığı. Sevinmek için sevmedik.
benimdir.

rengi belli olmayanlara inattir. 8kende 5kende aynı sevda bizde vardı ya siz?
sırf takımı kötü sonuç aldı diye takımından vazgeçemeyecek kadar takımına bağlı insanın eylemidir. herkes yapamaz.
4 gol yiyip sirtini donen taraftar veya kendi evinde 5 yiyince stadi bosaltan taraftardan iyidir.
sike yaptiktan sonra fenev formasi giymekten daha sereflidir.
sadece iyi gün taraftarı olmadığını ispatlamaktır.
şerefsiz,iyi gün taraftarlarının yapamayacağı, bir insanın takımını ne kadar sevdiğini belirten eylemdir. ayrıca (bkz: benim lan o)
içinde bulunduğum gruptur. ne kadar gol yediğimiz umrumda değil BEŞiKTAŞ'lı doğdum, BEŞiKTAŞ'lı ölürüm!
dün gece arsenal performansından sonra ortalık orospusuna dönmüş, takımına sırt dönmüş şerefsizlerin anlayamayacağı şerefli eylem.
taraftarı olduğu takımın sahada ter dökmesine sırt dönmekten şerefli olmaktır.
bazı gavatlara dert olabilir ancak. Göğsümü gere gere giyiyorum troll bey.
liverpool taraftarları tarafından ortaya atılan sikim sonik "şey".

ingiliz dölü olmak böyle bişey , bırak türklere "fransızlara" bile 4 atıyorlar.