bugün

orijinal parça her yerde her daim mükemmeldir.
Jimmy tudeski türkiye'de ilk siparişi veren yazar olmuş.

Yakında tüm tecrübelerini sözlük ibneleri için yazacakmış. Swh.
chucky büyüsü yapıp içine gireceğim robotdur. sonra yollayın pussy leri gelsin.
(bkz: sikmese bari)
vurduruyordur.
Kadın versiyonu yok mu? insanlardan umudumu kaybettim.
Al da götüne sok o zaman bizene amk.
O paraya bana romein jerome titanic dna alın ben hasta olduğunuzda çorba yapar, regl olduğunuzda bitter çaklıt ve sıcak su torbası desteği de sunarım.
Bunun kadini turkiyede yok satar.
Umarım elinizde patlar kızlar. Erkekler olarak incindik bu mevzuya.
Türk kızlarının mantıklı bulmadığı durum neden bulunmadığını hepimiz biliyoruz abd deki kızlarada abaza türk erkeği nasip olsunda 8 bin yuro vermesinler şunlara.
8 bin öro ile en pahalı jigolo ünvanını alabilir.
Henry bey'in kadınları sadece cinsellik bakımından değil pek çok açıdan mutlu etme vaadi varmış. ne yapacak mesela regl olduğumuzda sıcak su torbası mı getirecek, masaj mı yapacak ya da canımız sıkılınca espri falan mı yapacak anlamadım.

8 bin euroya tatile gitmek, gezip tozmak ve alışveriş yapmak daha çok mutlu eder bence. Bi de gül koymuşlar kasığına, kasap vitrinlerindeki gül detayı gibi olmuş yav çok komik bir proje.*
Suriyeliye benziyo amk tipe bak ahahahaha :d
"Abe mamağa nasal gidebilirim abe" diyecek miş gibi duruyo aynı.

Vasıfsız icattır. Yatakta faal olması gereken taraf erkektir ve şu anki teknoloji ile bu ihtiyacı giderebilcek bi erkek robot yapılamaz.
Tanıştırayım henry. Her açıdan mutlu eder.
orijinal parça her zaman her yerde mükemmeldir.
" şerefsizimbenim akl........ " yazarı utansan bize ne amq !..
Üste 8 bin verecek adamlar tanıyorum yazık .
Kaslı ve yakışıklı bir beymiş. Duygusuz bir seks için 8 bin euro pahalı geldi.Insan arada kavga etmek ister.
8 bin yoroyu bizim Mahmut’a ver gödünü bile verir.
yokluktan robota mı kaldılar dedirtecek hadisedir. anlamıyorum plastikten nasıl bir cinsel haz alabilecek çok merak konusu.
görsel
Bu robot zamanında sivas'taki 30 erkeğin arasında olsaydı içlerinden kimse de gidip şikayet edip de olayı duyurmayacaktı.
ibneler bu işe çok sevinecek.
güncel Önemli Başlıklar