bugün

uefa süper kupa maçıdır. zevkli geçmesi beklenen maçtır. evet.
(bkz: 8 ağustos 2017 real madrid manchester united maçı)
real madrid:2 manchester ünited:1
maç trt 1'de 21.45'te başlayacak. united içine alır gibi.
ülkemizden izlemeye gidenlerin vize alması gerekmeyen maç ve ilk süper kupa finali. vizesiz hayat ne güzel. sabah atla üsküp uçağına biletin yoksa bile dev ekranlardan seyret. o ortamı yaşa. vizesiz takip edilebilecek bu büyüklükte uluslararası bir yurtdışı organizasyonu olmamıştır herhalde. üsküp nüfusu az. bu yüzden doğası korunmuş. üstüne tarihi bir yer. çok güzel bir şehir.
maç trt 1'de 21.45'te başlayacak. united alamaz gibi.

edit: şimdiden skor tahmini yapayım. 3-2 real madrid alır.
şu sıkıcı yaz günlerinde tvyi açmama vesile olacak maç. güzel olmasını umuyoruz. hatta yesinler birbirlerini diyoruz. neden böyle söylüyoruz peki; biz tarafsız seyirciler için seyir zevki yüksek bir maç olsun istiyoruz. sebebi budur efendim.
mourinho alır.
biri eski, diğeri şimdiki çalıştırdığı takım.

bir mourinho derbisi.
real alır. maçı seyredebilmem lazım-işim de var amma....
amerika'da ki özel maçta manchesteri penaltılarla ellerinden kaçıran genç b takımın ağabeyleri bu maçı rahat alırlar.
sıfırdan sıfır oynayarak paranızı katlayabileceğiniz maç.

maç sonu jimmy jackson kardeşim söylemişti, keşke oynasaydım demeyin!
Real alır, iki takımın da taraftarıyım fakat kalbim Manchester'dan yana.
her türlü real madris alır hatta skor veriyorum 3 - 1.
ilk yarı 0.
madrid'in saplayacağı maç.
United yeterince eğilirse alır bence.
Karşılıklı gollerin olacağını düşündüğüm maç.

Skor tahmini 1-1.
beşiktaş konya maçını da alışkanlıktan dolayı açıp netspor dan bedava izledim. sonra farkettim ki maçı atv veriyormuş, atv yi açınca gol yedik. bu atv ve trt1 ne kadar uğursuz bir kanal ben yinede açıp netspor dan izleyeceğim maksat trt1 rating almasın.
bira mı yudumlayarak izleyeceğim mücadele.

biraz futbol izleyelim.
görsel

görsel

görsel

görsel
bi şu maçın atmosferine bakıyosun bi de bizim süper kupa maçının. tamam birisi avrupanın en büyük organizazyonu ama aradaki medeniyet farkı inanılmaz.
Realin topu an itibariyle direkten dönmüştür.
lukaku'nun bencilliği kupa kaybettirecek cinste.
24. dakika da casemiro yazdı.

real 1-0 önde.