bugün

ne denilebilir ki.
Akp iktidari kaybetti birden sehit haberleri artti Akp erken secim istiyor algi operasyonlari basladi coktan.
diğer yaralı polisimizin de şehit olduğu yönünde haberler var.

biz çözüm süreci boyunca pkk şehirlerde yapılandı dedik, kandan beslenen olduk. suruç patlamasıdan sonraki şehtlerimizin %90'ı şehirdeki polis, dağdaki asker değil. ne hale geldiğimizi görebiliyor musunuz ?
polis ölümlerine bir türlü şehit damgası vurmak gelmiyor içimden.

genellemeler belki bu algıyı yaratıyor bilmiyorum,

polislerin tutumları hareketleri insanlara davranışları,

ve de o artis artis tavırları falan filan.

yinede allah rahmet eylesin..
cümlenin tam anlamıyla "hdp-pkk-chp kardeşliği ve akp teşviki" ile olmuştur. allah sizi sonsuz acıyla sınasın.
Mekanı cennet olsun, Biz burda yazıyoruz çiziyoruz ama güneydoğuda birileri bizim için ülkemiz için can veriyor, artık haber açmak istemiyorum, gözden yaş akmıyor ama kalbi ağlıyor insanın. Allah sevenlerine sabır versin.
Ne garip degil mi ? Bir şehit diye geçip gidiyor haberlerde. Bir sayı bir istatistik gibi. Oysa koca bir hayat, umutlar , hayaller her şey bir kahpenin silahından çıkan 5 liralık mermiyle son buluyor. Sonra birileri çıkıyor feda etmekten bahsediyor bir diğeri biz bunların güçlendigini zaten biliyorduk diyor. Ellerini kollarını sallayarak karakol önünden geçtiler ama biz bi şey yapmadık diyor. Elleriyle büyüttükleri tepegözün önüne yoksulların çocuklarını atıyorlar. Asıl bu kahrediyor insanı.
çükü kısa diye kocasını aldatan kadından daha az ilgi çekmiştir.
ŞEHiT VERMEKTEN DAHA ACI BiR DURUM VARSA ODA ŞEHiT VERMEYE ALIŞTIRILMIŞ BiR TOPLUM iNŞA ETMEYE ÇALIŞMAKTIR.
MUHSiN YAZICIOĞLU
Biz dağları taşları bombalıyoruz, ama PKK'ın asıl gücü artık şehirlere ve yerleşim bölgelerine dağılmış durumda. Polisimize allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Elimden başka bir şey gelmiyor çünkü.
Anasının bacısının eteğini giyen orosbu evladı hırtların kahpece şehit ettigi polisimizdir. Allah rahmet etsin.