bugün

(bkz: 6 yaşında evlendirilen kızın gelinlikli fotoğrafı) skandalının göbeğindeki ismailağa tarikatının yan kuruluşu olan vakıf tarafından yapılan açıklama.
görsel

"bir aile içerisinde yaşanan olay vakfımızı bağlamaz" diyorlar ve vakfa saldırmanın islama saldırmak olduğunun altını çiziyorlar.

"islama saldırmak"...?
tipik dinci yavşaklığı, her haltı ye, ortaya çıkınca da "islama saldırıyorlar" diyerek yandaş toplamaya çalış.

ayrıca açıklamanın her yerinde üstte altta bağış yap butonları bulunuyor.

ulan nasıl ailenin yaptığı sizi bağlamıyor?
istismara uğrayan çocuk sizin vakfınızın kurucusunun kızı değil mi?
vakfınızın kurucusu 6 yaşındaki çocuğa gelinlik giydirip 29 yaşındaki adamla evlendirmedi mi?

nasıl oluyor da sizi bağlamıyor pislikler?

bu arada vakıf açıklamanın hiçbir yerinde yapılan olayı kınamamış, lanetlememiş, "yapanların allah belasını versin" bile diyememiş. nasıl desin ki?
tipik ortadoğu riyakarlığı. bunların içi de pis dışı da pis. hepsinin düşünce yapısı aynı kadını hayvandan aşağı olarak görüyorlar, kız çocuklarını köle olarak görüyorlar. tiplerine baksan sokakta yolunu değiştirirsin.

bu arada memlekette bu orman çocuklarını savunanlar var. bunlarla aynı zihniyette olan birsürü primat var.
malumun ilamıdır.

ne diyeceklerdi evet iyi yapmış mı diyeceklerdi...klasik bu olay üzerinden islama saldırıyorlar vs vs...
buranın malum en sunta kafalı ibişini bir kez daha ters köşeye düşürmüş açıklamalardan bir tanesidir. dün burada afkuruyordu "yalan haberlere inanan sazanlar kefaller geri zekalılar" diye.

ibiş ne oldu olm bak adamların gol diyor ? mahkeme karar verene kadar kıvırabildiğimiz kadar kıvıralım ayağına yatmışlar ama yazılandan anlaşılan bu olay yaşandı ama bizi bağlamaz demeye demişler. gelde şimdi gene rezil kepaze olmanı toparla hadi. olayı aklayacağım diye dün yorum yapmış hepimize hakaret ediyordu teres. gerçi bunlara mahkeme kararı ile olay doğrudur sonucu çıksa bile fetöcü hakim karar vermiş falan derler. kendilerini badeleyenlere ses çıkartmaz bunlar. sorsan hepsi namuslu ahlaklı müslümanlar.
görsel

görsel

bu açıklamadan sonra üstüne bu entryleri okuyunca demek ki bunları yapan ahlaksız islam düşmanı falan olmalı. hani haberler yalandı ya bunlar islam düşmanlarının uydurması idi. olay yaşandığına göre bu rezilliğe imza atan ve buralarda bunları aklamaya çalışan gerçek islam düşmanı zındıklar oluyor. vay be itiraf.com gibi oldu bir anda.
site üstte açık, uzun uzun yazarım diye beklettiğim başlık açılmış. benim de özellikle dikkat çekeceğim nokta sitede her yerde bağış opsiyonlarının olması.

hadi sizin cahiller biraz mal ama bu kadar mı? bağış seçeneklerinde gayrimenkul bağışı var ya, gay ri men kul ba ğı şı...
açıklama eksik kalmış, örn; çıkıp "bir kereden bir şey olmaz" demeleri gerekirdi.

aynı zihniyet...
islama haçlı bile hacı kadar moğol bile molla kadar hasar vermemiştir.
Eskiler "Allah yüzünden nurunu almış" der. Bu tarikat üyelerinin içinde temiz yüzlü insan neredeyse yok.
Ayrıca islam'a yapılacak en büyük saldırı Allah ile aldatmaktır.
Bu cemaati, kendi içinden çıkanlar bağlar. iyi oldu mu bizden kötü oldu mu, ben tanımıyorum. iki yüzlülük bu işte.
Tipik bir Ortadoğu ikiyüzlülüğü.
Her haltı ye ondan sonra ben masumum.
malumun ilamıdır.
şerefsiz sapıklar!!!

'Sen benim karımsın ben senin kocanım' 6 yaşında evlendirilen H.K.G'nin ifadeleri yürekleri yaktı: Annem saçlarımı tarar senin yanına gönderirdi beni...

https://www.mynet.com/sen...-senin-yanin-110107077490
görsel
Daha neler çıkıyor neler.
Belirli bir kesimi elde tutmak için yapıldığını düşünüyorum. Ülkenin %90ı inanmamıştır.