bugün

ankaragücü stadında yerimizi alacağımız sevgi şöleni yaşanacak kardeş takım maçıdır. kimin kazandığının önemi yoktur, daima önceden olduğu gibi gene kardeşlik kazanacaktır.
sonuç ne olursa olsun kardeşliğin kazanacağı maçtır. futbolun dostluk, kardeşlik olduğunu yeşil-beyaz, sarı-lacivert atkıları yanyana sallayanlar bir kez daha gösterecektir. bir kez daha 06. dakikada bütün ankaragücü tribünleri susacak kardeşinin ankaragücü tezahüratını dinleyecektir. keza 16. dakikada da bursaspor tribünleri kardeşlerini dinleyecektir.
(bkz: reklam değil şehidin emaneti)
bursaspor'un rahat kazanacağı süper lig maçı.
türkiye liglerinde iki rakip takım taraftarının birlikte seyredebilecekleri yegane maç...

bakın ve ibret alın...bursaspor taraftarında ankaragücü atkısı, ankaragücü taraftarında bursa montu. bunu becerebiliyor musunuz? hayır...o halde nazarımda insan değilsiniz lan ipneler.

kıskananlar çatlasın...

sonuç?

sonuç zerre sikimde değil. ha ankaragücü'm kazanmış, ha bursaspor'um...önemli olan cümle aleme verdiğimiz fair play ve insanlık dersi...

(bkz: reklam değil şehidin emaneti)
(bkz: şehidin emaneti bursankara)
Maçın berabere biteceğine inandığım ancak dostluğun ne olursa olsun kazanacağı maçtır.
başladığı gibi bitmiş maç.

bursaspor'un federico insua'nın kullandığı frikik dışında pozisyonu olmaması ise ayrı bir tartışma konusu...
kardeş kardeş oynanmış maç. kardeş ayağına adamlar paso birbirlerine ikram yapıyor amonyum. sonucu bile bile izlemenin ne zevki var.
ertuğrul sağlam'ın istifa zamanı gelmiş. ankaragücü'nü yenemiyorsan daha kimi yeneceksin.
berabere bitmesi beklenen maçtı, öyle de bitti. beraberliğin kardeşlikle bir ilgisi olmadığını düşünüyorum, çok yakın zamanda ankaragücü yine aynı durumdayken bursaspor acımamıştı. bu yüzden beraberlik ankaragücü'ne bir lütuf değildir.
totem yaparak izlemediğim maç.

çoğu bursaspor taraftarı için kayıp 2 puan olarak değerlendirilirken ben bu maça çok farklı bir açıdan bakıyorum.

alınan 1 puan ya da kaybedilen 2 puan değil, konuşulması alkışlanması gereken olay budur.
https://www.facebook.com/...46&type=1&theater
güncel Önemli Başlıklar