bugün

anında giderilmiş ufak akort problemleri ve asis babanın processor'ündeki kısa süreli problemler gözardı edildiğinde tadindan yenmeyecek, fevkaladenin fevkinde geçmiş konserdir. grup güçlü performansı ve müzikalitesinin yanında, * sahne performansıyla da göz doldurdu. grubun sıcak kanlılığı ve samimiyeti salondaki herkesi büyüledi. Hemen merak edilen bir konuya değinmek gerekirse grup sahnede 13 kişiydi. *******Kalabalık kadroya ve yeni melek'in meşhur ses düzenine rağmen ufak rezonans çınlamaları haricinde kulaklara rahatsızlık veren bir şey olmadı.

Asis harika bir performans sergiledi. Brutal vokalden hiç hazetmeme rağmen bu adamın sesi rahatsız etmemekte beni hernedense. Konserin ateşleyicisi ise kesinlikle susanne'di. inanılmaz sesi, büyüleyici dansları, headbang'leri ile seyirciyi coşturdu. diğer soprano veronika konser süresince biraz daha durgun olsa da sesine diyecek yoktu. Diğer vokal fiffi* de sempatik tavırları ve solo bölümleriyle seyircinin gönlünü kazandı. konserin en gaz adamlarından biri de kesinlikle perkusyonlar da görevli michael'di. arka taraftaki enstrumanlarını bırakıp sahne önüne atlayarak headbang yapması seyircileri adeta kendinden geçiridi. bu arada diğer gitarist claudio'nun da hakkını yememeli diyerek ve tüm diğer elemanların performanslarının harikulade olduğunu tekrar belirterek bu bahsi kapatıyorum.

konser sonunda tüm grup elemanları birlikte seyirciyi selamladıktan sonra; pena, baget atma faslı başladı. türk seyircisinin bu konuda çok hevesli olduğunu gören grup üyeleri havlu, kağıt, pet şişe ne varsa seyirciye atmaya başladı. e grup kalabalık olunca konser salonundan neredeyse herkes eli dolu çıktı*.

çok yakın zamanda tekrar geleceklerini belirten grubun konserden en az seyirci kadar büyük keyif aldığı açıktı.
gitmek için çook can attığım ama konser çıkışında nasıl gölcüğe dönebilirim diye düşündüren konser.çıkışta sağ salim efe tur'un yolunun üzerinde herhangi bir yere gidebilsem sorun olmayacak ama..
bu konuda konsere gelcek uuserlardan yardım istemek caizdir hatta farzdır sevgili genç uuserlar

(bkz: sözlükten istekte bulunmak)
tucimania'nın ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde broşürlerini elden ele dağıttığından sebep bilgi sahibi olduğumuz etkinlik.
konser haberini duyunca 'anaa süper' dediğim. lakin bilet fiyatını görün 'yuhhh' diyip, 'beleş nasıl bilet bulabilirim' diye kafamda binbir sorun yaradan konser.*
5 gün öncesinden ticketturkten bilet alma imkanı kalmamış konser. tükenmemiştir diyerek kendimizi avutuyoruz.
5 subat 2006 istanbul haggard konseri'nden sonra grubun istanbula 2. gelişi olacak ve yine yeni melekte *. heyecanla beklemekteyiz. beleş bilet çalışmalarına hız vermenin zamanı geldi * . zira yeni melekte yapılmasından ötürü kazık bir kez daha istanbulda izleyeceklere girecektir.

http://www.ticketturk.com...DetailID/782/Default.aspx
güncel Önemli Başlıklar