1. 1.
    şüphesiz ki son dakika haberi. ataşehir bld. başkanı gorevinden uzaklastirilmis.
    eger 1 kuruş hak yediyse burnundan fitil fitil gelsin. iste bunu ben diyebiliyorum. akpliler de ayni seyi kendi partisinden olup da yapanlar icin diyebildiginde bu ulke cok daha temiz olacak.
    http://www.milliyet.com.t...-baskani-siyaset-2569128/
    7 -2 ... totonok folmondoko boton gomo
  2. 2.
    Chp'nin yapamadığını içişleri Bakanlığı'nın yapmasıdır.
    Yolsuzluk yapan, adam kayiran, dişçi karisi gamze ilgezdi uzerine rezidanslar alan b.başkanı.
    Kk birak bu adami gorevden almayi, ikaz bile edemedi.

Gg wp
    1 -4 ... alekta movik movik
  3. 3.
    yolsuzluk yaptıysa sürünsün inşallah. bu bütün yolsuzluk yapanlar içinde geçerli.
    eğer yolsuzluğu yapan kendi partilisi diye kim savunuyorsa da en büyük namussuzdur.

edit: ayrıca kayseri, bursa, ankara, nigde, balikesir, rize, kütahya belediye başkanlarının da yolsuzluk yaptığını ve bu yüzden zamanında görevden alındıklarını halka ise, mental yorgunluk dendiğini unutmayın.
    4 ... kafam bir milyon
  4. 4.
    kendi partisinin yolsuzluğunu saklayan ama başkasına saldıran ibnelerin pek hoşuna gitmiştir.

sizin adalet anlayışınızı sikeyim.
    1 -2 ... system error
  5. 5.
    battal'ı da karısını da hiç sevmem,yalandan solculuk yapan biri idi.
    ne yaptı ne etti ise belasını bulmuş.

ama yan komşusu ümraniye belediye başkan hasan can'ı da unutmasınlar .adamın avm'si ve oteli ümraniye son durakta boy veriyor. canpark avm-hilton bilmem ne .

komşu diye yazdım.

istifa eden (aslında zorla kovulan) bursa ve ankara belediye başkanları belediye kasasında 1 kuruş bırakmamışlar bi zahmet ona da el atsınlar.

birde damadına dünyalar bahşeden kadir topbaş var. borç bırakmadın dedi. 5 milyar borcu çıktı istanbul belediyesinin.

yakında beşiktaş belediye başkanı da görevinden alınır. kadıköy^'de başkan hakkında bir şey bulamazlar ama gürsel tekin denilen chp'li yi de araştırsınlar.

hadi bakalım ortalık kızışıyor.
    hırsızlar ufak hırsızlara el attı ,hayırlısı.
    1 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    istanbul un yüz karası ilçesinin yüz karası belediye başkanının görevden alınmasıdır.

ulan hep bir şikayet gelirdi bu battal'a. park bahçe yolsuzluğunu keriz gibi açıktan açıktan yapardı. saçma sapan sikimsonik yerleri imara açıp parayı amuduyla götürürdü. ben biliyordum böyle olacağı çok önceden belliydi.

izmir de bunun kadar namussuz da bakmayın büyük şehir işte. görevden alınması infial yaratır.
    ... timarli sipahi neferi
  7. 7.
    Memlekette çürümedik alan kalmamış bunu gördük.

Hadi akp rant ve usulsüzlük partisi ama koskoca chp sana yakışıyor mu?

Bu ülkeden pek bir yol olmaz maalesef.
    2 -1 ... muhendis tarihci
  8. 8.
    gereksiz ve belgesiz olarak sadece iddialar ile görevden alınmıştır.

kapı gibi belgelere inanmayan koyunlar, mahkemeye sunulan belgeleri kararttı iddiası ile seçilmiş başkanı görevden alabiliyor. battal ilgezdi de merak ediyormuş hangi belgeyi hangi delili kararttığını, umarım onunla beraber biz de öğreniriz.
    1 ... tobin frost
  9. 9.
    chp'nin 100 karasını saysan bu ilgezdi'leri ilk 20'de kendilerine yer bulur.

chp kendisi görevden almalıyıdı.
    ... faytonfayt