1. 1.
  inönü'de oynanacak olan şampiyonlar ligi b grubu maçı. büyük ihtimalle 3.lük maçı olacak ve ekrem dağ'ın rusya'da attığı son dakika golünün değeri anlaşılacaktır.
  3 -1 ... delgado
 2. 2.
  "kalbimin en orta yerinde büyük bir yangın var alevler içinde" diyerek psikolojik olarak ısınmaya çalışacağımız ve karakartalların sahadaki perfomansıyla da bizi fiziken ısıtmasını beklediğimiz maçtır.

  nitekim daha ekimdeyiz ama aralık ayında inönü soğunu biliriz. hele aralık ayında açıkta maç izlemiş olanlar iyi bilirler. boğazdan eser rüzgar adamı kaskatı eder. bir nevi rusya havasını yaşayacağız burada da yani.

  hava bile misafirperver olacağına göre ruslara karşı, bizde misafire umduğunu değil bulduğunu verelim.

  saldır karakartal!
  -2 ... particle
 3. 3.
  kartalın parçalayacağı maç olacaktır. bir, iki, üç gol yetmez, dört, beş, altı olsun..
  1 ... whitewind
 4. 4.
  beşiktaş'ın en az iki farklı kazanması halinde gözlerin wolfsburg - manchester united maçına döneceği karşılaşmadır. çünkü eğer wolfsburg bu maçtan puan alamazsa üç takım da aynı puanda olacaktır ve sonuç olarak üçlü averaja bakılacaktır. bu durumda da karakartalımıza iki farklı galibiyet de yetmeyecektir. işimiz zor ama yine, her zaman;

  (bkz: kartal gol gol gol)
  ... snoitalutargnoc
 5. 5.
  kartal wolfsburg'u da parçalıyordu. sonucu gördük: 0-3. o nedenle, deli gibi bastırmak yerine sakin olmak önemli bu maçta. cska çok iyi bir kontratak takımı ve ayağa süper pas yapıyorlar, ona göre oynamak lazım.
  ... cicix
 6. 6.
  fenerbahçeli olarak beşiktaşı köküne kadar destekleyeceğim maç. beşiktaşın yine savunma ağırlıklı oynarsa kazanacağını düşündüğüm maçtır ayrıca. bu şekilde 1-0 gibi bir skor alabilirler diye düşünüyorum.

  maç günü editi: 2 gün önce wolfsburg freiburg ile kendi evinde 2-2 berabere kaldı. düzelirler inşallah bu maçta.
  -1 ... fayko1907
 7. 7.
  - nooldu şimdi, türkiye'nin tur atlaması imkansız mı oldu?..
  - yok, bu maç polonyayla berabere kalabilirsek, fransa bosna'yı yenerse, macaristan da kendi sahasında hollandaya mağlup olursa, tacikistan gülümserken almanya osurursa, nijerya naber deyip de litvanya hadi be eşşek derse bir üst tura çıkıyoruz..
  - allah kahretsin böyle futbolu.
  2 ... hayatin anlamini arayan adam
 8. 8.
  beşiktaş'ımın cska moskova'yı yeneceği ve diğer tüm hesapların da uygun şekilde düzenlenerek allah'ın izniyle uefa avrupa ligi'ne kalmasını sağlayacağı maçtır.

  (bkz: beyaz ulan)
  -1 ... particle
 9. 9.
  bobomuzun yine es geçmeyeceği şampiyonlar ligi maçı. bu maç bobo'nun maçı olacak.

  (bkz: besiktas ulan)
  1 -1 ... grb 050904
 10. 10.
  2 yiyip gideceği maçtır.*
  1 -2 ... masterlogan