1. ?.
    bir kobe bryant - lebron james karşılaşmasına daha sahne olacak maç. tsi ile 22:30'da ntvspor yayınlayacakmış.
    ... lewwo
  2. ?.
    ligin en iyi oyuncusu* ile bu ünavanı ondan almak isteyen ve alabilme potansiyeline sahip tek oyuncunun* kapışması olacak maçtır.
    1 ... johnnyturhan
  3. ?.
    ntv sporun internet sitesinde yayın akışında görülen ancak yayınlamadığı karşılaşma.Kanalı arayıp sorasım geliyor.Bir de dalga geçer gibi NCAA maçı veriyorlar.

edit:yedi şubattayken kendimi 8 şubatta sanmışım.Ey ntv spor ettiğim bütün küfürler geri.Uyku sersemliği böyle birşey.Zevkle izleyeceğiz.
    2 ... shilmyro
  4. ?.
    bynum yoksa gasol var, kobe var be diye haykırdığım maçtır. basketbolu sevenlerin acilen interneti kapatıp ntv spor açmaı tavsiye edilir, şu an maç başlamıştır. bir de lebron vardı dimi lan?

yüzde 50-50 maçıdır.
    ... saylon muzaffer
  5. ?.
    112-101 lakers lehine sonuçlanacak karşılaşmadır. iddaacılara üst oynamalarını salık veririm *
    -1 ... free your mind
  6. ?.
    cavaliers'in nostalji formayla maça çıktığı ve bakıldığında fenerbahçe-galatasaray maçını andıran basketbol müsabakasıdır.
    ... cerquanne
  7. ?.
    şempanzeleri koruma derneğine yardım kapsamında düzenlenen kupa maçı. galibi adana demirsporla sinan şamil sam arasındaki golf maçının kazananıyla kupa için çekilişe girmek adına mücadele edecek.
    -3 ... kotu kalpli ceyar
  8. ?.
    ilk çeyreğinde ilginç bir biçimde pota altı mücadelesi vaziyetini alan maç. gasol ve ilgauskas boğuşuyor; lamar odom ve ben wallace destekliyor.

bir çok pozisyonda ben wallece 5 ilgauskas 4 numara oynuyor; eğer ilgauskas ilk çeyrekte soktuğu şutları sokamazsa pota altında lakers daha ufak beden oyuncularıyla hakimiyet kuracak; ve cavs yine lebron bizi kurtarsın şekline dönerse, lakers alır bu maçı.
    ... saylon muzaffer
  9. 1.
    lebron'un bu hafta iptal edilen triple double'ının hırsıyla yeni bir tanesini yapıvereceği maç..
    ... stoudemarionash
  10. 2.
    lebron james maçın 2. devresini oynamak istiyor sanki; kobe nin savunması canını sıkıyor. derek fisher a boşuna gıcık olmuyorum; adam eline gelen her topu potaya attı. biraz sakin birader.
    1 ... saylon muzaffer