1. 1.
  Kuzey Suriye’de terör örgütü PYD/PKK/YPG'ye karşı yürütülen Zeytin Dalı harekatında acı haberler geldi.

  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) gün içinde yaptığı açıklamada, Afrin’deki çatışmada bir asker şehit olduğunu, Kilis'e yapılan saldırıda da bir askerin şehit olduğunu duyurdu.

  TANKA SALDIRI: 6 ŞEHiT

  TSK, bir diğer açıklamasında ise harekatta bir tankın saldırıya uğradığını belirtti. TSK açıklamasında Afrin'in kuzeydoğusu Şeyh Horoz bölgesinde harekâta katılan bir tankın PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen saldırı neticesinde isabet aldığı belirtildi. Buradaki saldırıda ise 6 asker şehit düştü.

  SALDIRI OLAN BÖLGEYE HAVA HAREKATI

  Türk jetleri, tankın vurulduğu bölgeye hava harekatı düzenlendi.

  Öte yandan, Kilis’te hudut bölgesine düzenlenen saldırıda bir asker daha şehit oldu.
  Afrin’de terör örgütünün işgali altındaki alanları havadan ve karadan vurdu.

  Fırtına obüsü, çok namlulu roketatar ve tanklar, Darmık Dağı bölgesinde tespit edilen hedefleri yoğun ateş altına aldı. Bombalanan alanlardaki terör hedefleri tam isabetle vuruldu.

  ŞiDDETLi ÇATIŞMA SESLERi

  Bu arada, bölgeden şiddetli çatışma sesleri duyulurken tank ve top atışlarının yapıldığı bölgeden yükselen dumanlar, Kilis'in sınır köylerinden de görüldü.

  Bölge, askeri araç gereç ve personelle takviye edilirken savaş uçakları ve helikopterler sınır hattında uçuş yaptı.

  YARALI ASKER ŞEHiT DÜŞTÜ

  Öte yandan güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Çukurca'nın Güven Dağı'ndaki askeri üs bölgesine 1 Şubat'ta sınırın Irak tarafından PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda yaralanan 5 askerden biri, tedavi gördüğü Hakkari Devlet Hastanesinde şehit oldu.

  Güven Dağı'ndaki üs bölgesine PKK'lı teröristlerce 1 Şubat'ta güdümlü füze ile gerçekleştirildiği değerlendirilen saldırıda bir asker şehit olmuş, 5 asker yaralanmıştı.

  Kaynak : https://www.ntv.com.tr/tu...%2cE4w7GphK0EK11N95Gl4c6w
  2 ... acilin ben doktorumm
 2. 2.
  terörle mücadele ediyoruz. memnun değiliz hiçbir ölümden ama bu anası sikiklerle böyle mücadele ediliyor. canımız yanıyor ama öfkemiz büyüyor. anam babamdır evladı yitip gidenlerin ama bu coni uşaklarının zürriyetini sikmek boynumuzun borcu.
  ananızı yedi düvel sikeceğiz bekleyin yeddi ceddi amerikan taşşağı yalamışlar.
  ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelecek. türkiye'ye bin km den yakın olamayacak ve türkiye'ye dair en küçük fikriniz olamayacak.
  ananızı sikeceğiz.
  1 -1 ... asitbazdengesi
 3. 3.
  mekanları cennet olsun.
  1 ... true
 4. 4.
  terörist taşşağı yalayıcı memleket sitesi kullanıcılarına hitaben yazıyorum;
  hayatınızı dibine kadar sikeceğiz.
  2 ... asitbazdengesi