bugün

diğer nesillere hobi olmuş eylemdir.dün ırkçılığa karşı olan adamın, sözlükteki yazarları nesiller olarak ayırıp ezmesi ayrıca hor görmesi insan olana dokunur,içini acıtır.
saçma sapan bir sözlük geleneğidir. yeni gelen nesiller bir şeyi bilmez, yazamazlar, eziktirler, liselidirler vesaire... en azından benim yapmadığım olay.
Hiç liseli olmamış gibi liselileri ezmek durumuna çok benzer bir davranıştır.
çoğu zaman haklı sebepleri olmasına rağmen, yedinci nesiller genellenerek ezilmemelidir. * * *
(bkz: yavaş)
bi cinnete bakar.
siz de ezdirmeyin abicim. *
okula yeni gelmiş öğrencileri ezen ''puhaaa çömeze bak la, çöm napıyon la'' diyerek dalga geçen bir zihniyetten farkı yoktur. ayrıca: http://www.swfcabin.com/swf-files/1285851386.swf
gerek yoktur.

(bkz: 7nci nesillerin format bilmez birer zavallı olması)
bugüne kadar pek ezmeye çalışan olmadı. hatta destek vermeye çalışanlar daha fazla. başka sözlüklerde tertipçilik buradakinden daha fazla. yalnız bu entry ters etki yapmasın, hımm yeterince ezemiyoruz rahat rahat krallar gibi takılıyorlar denilmesin. zira bizim böyle rahat hissediyor olmamız sizin ve sözlüğün başarısı, ezik hissedip sözlükten uzaklaşmamız değil.
uzun zamandır değinilmeyen konudur. vazgeçtiler sanırım uğraşmaktan.
yedinci nesillere laf sokarak kendini tatmin eden kişilerin göstermiş olduğu davranıştır. bazılarının ise sırf eksi oy almak için, kendini gündemde tutmak için kullandığı nesildir ayrıca.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.