1. 1.
    Süleyman Soylunun Türkiye de 790 terörist kaldığını söyledi.

Pkk da yakında bitiyor.

Kaynak:

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/576157.aspx
    10 -14 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Profesyonel askerlerimiz son derece başarılı. Çok terorist gebertmeleri yüzümüzü güldürüyor.
    Pkk, Bitmese bile ağır darbe aldı.
    7 -2 ... iyyneci
  3. 3.
    pek bir şey kalmamış. vuran elleriniz dert görmesin. aman boşa atmayın.
    10 ... d i n o z o r u s
  4. 4.
    Kan donduran açıklama.
    Ülkenin içinde 790 teröristin gezdiğini söylüyor adam. Ve bununla övünen kafalar var. Ulan 790 terörist içimizde geziyor. Kuzey ırak ve Suriye'den girip çıkanlar hariç... buna pek bir şey kalmamış diyen kafalar var yahu...

Biri gelsin senin yaşadığın kasabayı havaya uçursun da görürsün o zaman pek bir şey kalmış mı kalmamış mı...

işin acısı 16 senedir bu ülkeyi yönetip, iktidara geldiklerinde bitmek üzere olan bir terörden '790 kaldı diye övünen' bir içişleri bakanı'na sahibiz.

Gerçi 'bir şey kalmamış' diyen adamlar seçiyor işte bunları. O adamlarla da bizim oyumuz aynı sayılıyor.
    Gün geçtikçe Türkiye'den de Türklüğümden de soğumaya başlıyorum. Biraz sakıncalı bir laf gibi dursa da işin gerçeği bu, düşüncemi sansürleyecek değilim.
    14 -16 ... alkolik oldum
  5. 5.
    frekans burada fetöcüler ve sözlüktekiler dahil değil.Burada anladığım pkk kastediliyor.
    2 ... salon beyefendisi
  6. 6.
    evet seçim öncesi iki en üst düzey pkk'li yakaladık deyip seçim sonrası es geçen.
    kandil'i aldık alcağız ,kandil'de kimse kalmadı diyen vatan hainidir suçlaması yapan kandil bitti her an telafer'deyiz diye milleti aldatan kafa ve bunlara bu yalanlara sevinen kafalar.

alkolik oldum güzel yazmış 70 terörist kaldı demiş. nereden biliyorsun .ey akp.

bilemezsin kozmik oda'dan çalınan bilgi ile sayısız mit ve askeri ajan katledildi. ben demiyorum genel kurmay eski başkanı diyor. ilker başbuğ diyor.

takvim ve muadili gazetesi vatan'da ve yalancı sabah gazetesinde her gün bir üst düzey pkk'li öldürüldü haberi var . ama kanıt yok.

790 kaldı. 800 değil ha sevinin.

nazi propagandası bile bu kadar yalana cesaret edememişti.

birisi de gay-s 'ı sani denilen sahtekardan aldığı feyiz ile fazla kalmamış diyor .gay-s'ın melekleri göndersin bitirsin işlerini. böyle mallarda var sözlükte.

şimdi idilip gündemde kimsede ses yok. daha 2 gün evvel aslan öso tsk'ya saldırdı o hışımla idlip'de.
    afrin 'de ne oldu belli değil . olan ölene yaralanıp sakat kalana oldu .

çok merak ediyorum süleyman soylu'nun oğlu askerlik yaptı mı yaptı ise nerede yaptı. bankada mı?

alkolik oldum türklüğümden utanıyorum demiş.
    utanmayacaksın çıkıp türk'üm diye haykıracaksın ülkeyi bu devşirme dönmelere bırakmayacaksın,yanına her milletten kardeşçe yaşamayı seçenleri de alacaksın.

bunların türklüğü roma türklüğü taptıkları kurt romalı ,kjatalları germen,kurt işareti lejyon.

niye türklüğünden utanıyorsun.

devşirme dönme utansın sabah akşam ağızları küfür ede ede lağıma dönmüş bunlar mı türk.

türk ha !!!!!!!!!!!!!

bu türkler milli kurtuluşun aslanı kemal'i rize'de balyozla yıkıp sırt üstü yatırdılar ,sonrada betona mı tapacağız dediler.

böyle türk bunlar 10-15 milyonu çifte vatandaşlığı koşuyor 5 milyona yalını bankada askerliğe ..

şimdi kalkmış gel de gülme 790 terörist kaldı diyor dünün borsa ayakçısı süleyman. donunun parasını demokrat partiyi masrafına yazdırmıştı yazıyor gazeteler.

yine soralım oğlun engin nerede yaptı askerliğini ?
    8 -6 ... baris hemen simdi
  7. 7.
    O değilde yerini biliyoruz diyor biliyorsan niye hayattalar sayısına kadar net bilgin varsa??
    3 -1 ... kalahari 1
  8. 8.
    Zihniyet bitmedikten sonra bitti demek doğru olmaz. O zihniyeti destekleyenleri de öldürsün o zaman biter.
    -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  9. 9.
    Gönül sıfır istiyor. Destek te veriyoruz sınır içi dışı her operasyona. Lakin doğruluk isterük.
    1 -1 ... sogeking
  10. 10.
    Cumhurbaşkanlığı sistemine geçti Atatürk’ü kaldırdı... (oda ctv. haber portalı.)

buyurun , anlattık anlamadınız.

benden bu kadar.
    2 -3 ... baris hemen simdi