1. 1.
    Samsunda yaşanmış olay.

https://www.google.com/am...rine-katti-1-olu-41070740

SAMSUN’da, birlikte eğlenmeye gittiği Adem Gül (42) tarafından aralarında çıkan tartışma sırasında yumruklanan Nurettin Çınar (77) bayıldı. Bir gün sonra rahatsızlanınca gittiği hastanede kafatasında çatlak olduğu belirlenen Çınar, yaşamını yitirdi. Gözaltına alınan Adem Gül, ölüme neden olmak suçlamasıyla tutuklandı.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Gerçekten çok "eğlence mekanı" oluyor böyle yerler. içip sapıtıp milletin birbirine sardığı mekanları "eğlence mekanı" diye adlandırmak hüsnü talil olsa gerek.

Bu insanlardan her şey beklenir haliyle. 77 yaşındaki adama da vurur oradaki kadınlara da sarkar, oradaki kadınlar zaten sarkıntıdır... Dayı senin ne işin vardı orada da o yaşında duruyon tabi, neyse öz itibari ile geçmiş olsun.
    1 -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Videoyu izledim. önce başka birine sonrada ihtiyara sağlı sollu tek atmış. Eminim bu eleman ordan ayrılınca arkadaşlarına şöyle koydum, böyle iki kişiyi indirdim diye ballandırarak anlatmıştır. Savcıya anlatırken de ballandırabildi mi acaba.

Beyler pamuk ipliğine bağlı yaşıyoruz. Dikkat edin. Bir tokat deyip geçmeyin. Egonu tatmin ederken bir bakmışsın kader mahkumu olmuşsun. Anlık sinirle vurduğun kişi ölüyor ve sen koğuş ağasının karısı oluyorsun. Bu kulağa şaka gibi geliyor dimi. Ama değil. Cezaevleri bu tür suçlarla pişmanlıktan geberen senin benim gibi insanlarla dolu.
    1 ... tovbekar troll