1. 1.
    yakında elime bu miktarda toplu bir para geçecek. evim var. araba da istemiyorum. bunun dışında sizce ne yapmalıyım ?
    bankaya yatırma, döviz, bitcoin, dünya gezisi, arsa, yeni konut, kadınlarla yeme her şey olabilir.
    -1 ... tenay
  2. 2.
    xmax 250 motosiklet (ikinci el) geri kalan 60.000 lira ile de trakya tarafında 250 m2 arsa ve küçük bir prefabrik konut. bağ evi gibi ara sıra var ise sevgiliniz ile gider gelirsiniz, haftasonu kaçamak yeriniz olur.
    not: prefabrik yapımında uyulması gereken temel kuralları öğreniniz. (altyapı, sous-basement vs)
    2 ... unbd
  3. 3.
    direk caponyaya giderdim amk..
    ... promocemo
  4. 4.
    sevinirdim.

(bkz: düz mantık)
    6 -1 ... liz queen
  5. 5.
    Yer altına inerdim.
    ... fyodor paskevich
  6. 6.
    40000 TL daha biriktirip Harley Davidson nightrod alırım.
    2 -1 ... zall bana halleniyor
  7. 7.
    Ukrayna’ya kaç bi kaç ay.
    -1 ... ji96
  8. 8.
    bitcoin düştüğü an hemen alırdım.
    ... maco cugara
  9. 9.
    bu yaşa, medeni durumunuza, psikolojinize, ailenizin maddi durumuna göre değişir.

25 yaşındaki nihat olsa mesela, hemen lisan kursuna yazılır ondan sonra da kendini yurtdışına atardı.

şimdilerde hostel deniyor sanırım, büyük avrupa kentlerindeki hostellerde odaları paylaşırdım. doyurucu ama ucuz besinlerle günü geçirir, görmeğe değer her yeri gezip görür, fotoğraflardım.

ev, araba, telefon, motor falan alırsınız kıymetli arkadaşlarım. ama bir başınıza ecnebi memleketleri gezmek, insanın karşısına her zaman çıkan nev'iden fırsatlardan değildir.

üstelik eğlenerek elde edilebilecek pek kıymetli bir sermayedir. ufuk açar.
    4 -1 ... hassas nihat
  10. 10.
    hepsini on kuruş yapar götüme sokardım.
    5 -3 ... kazangap