bugün

75000001 olmuş sahnedir.
balıkesirin çılgın eşekleri hakkını daha çok veren bi videoydu. bu ne lan amk?

kalkmadı.
Bundan daha güzellerini gordu bu gozler ama Elçin sangunun o dizi çekilirken sevgilisi vardı diye hatırlıyorum. Oğlum çok kötü birşey lan düşünsene sanat ayağına sevgilini eşini catur çutur götürüyorlar buna kalp dayanmaz aq.
birde 480 p yüklemişler. ulan koskaca yapım şirketisin youtube artık 720 p yibile hd den çıkardı kalkıp 480 p yüklemek nedir? türk vizyonu işte mk. 144 p seviyelerinden yukarı çıkartamadık şu seviyeyi millet uzayda nasıl s*kişirim diye uğraşırken biz hala soktum s*ktim inlettim yengem cart curt 144 p tadında masallar. aşın olum artık şunları.
şu an ezan okunuyor bitsin izliycem. evet.
bu herif duvardan duvara olayını çok yanlış anlamış. 748973198721 tane avrat ile sekis etmiş bir bey olarak bu olayı kın kın kınıyorum. yıl olmuş 2020 buçuk, doların damına koyulmuş, her yanımız teknolojik aletlerin esiri olmuş, bunlar halen tuzluk kırmalı, romantizm-sekis gibi duygu karmaşalı sahne çekiyorlar.

bir insan böyle duygusal, böylesine ormantik bir anda nasıl olur da aynı anda duvardan duvara uçar ve aynı zamanda yine ormantik kalabilir? nazilerin öngörülü ve günümüzün üstün bilim insanları bu olayı masaya yatırıp kırbaçlayarahahahaöhöhm yani detaylandırarak incelemelidirler. zira bu karmaşa psikolojimi bozdu bozacak.

bir insan romantizm ile sert sevişme olayını nasıl aynı anda yapar yahu?

aseksüel olmaya karar verdim lan sayenizde. dünkü kadın bir bu salaklar iki. sekisten de hayattan da bezdirdiniz.
Sizin sayenizde 25 kişi daha arttı.
%90`nı bakışma olan sevişme sahnesidir. Sevişiyorlarmı ağır çekim smackdownmı yapıyorlar belli değil öpüştükleri bile görünmüyor. Ağaz ağaza değmeyen öpüşme sahnesimi olur amk.
Ufff bayılıyorum ya Elçin e kütür kütür elma gibi hatun... Ben de Bı kere bassam keske
Senin yüzündem yetmiş beş milyon bir kanka. Bana nasıl bir saçmalık izlettim!
Umutsuz vaka bir sahnedir.
Çaylaklar.
Muziğe klip çeker gibi olmuş.
videonun ilk yarısı bakışma arkadaşlar. 3.40'tan başlatın videoyu. bir de o ne biçim öpüşmektir be adam allah belanı versin fdısjsdlkf.
edit: sevişme değil soyunma sahnesi arkadaşlar. sevişme falan yok dağılın.
Adını hiç duymadığımız bir dizi var, adını hiç duymadığımız bir diziye 40 bölüm çekilmiş, sevişmeyi bilmeyen bir çiftin bir sahnesi de 70 milyon izlenmiş. Ülkem insanları neden bunu yapıyorsunuz bize?