bugün

--spoiler--
ığdır’da, 10 çocuk annesi Şefika S. (74), yalnız yaşadığı evinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.Tecavüz bulgusuna rastlanan Şefika S.’nin cep telefonu ve bir miktar parasının da çalındığı belirlendi.
--spoiler--

http://m.hurriyet.com.tr/...-edip-oldurduler-40729396
bunu yapan kişiyi bana gönderseniz neler yapardım neler.
bacım yaşı önemli değil bunlar için. damacanayı, halıyı, koltuğu, kaloriferi, yatağı, bardağı, ördeği, eşeği, köpeği siken o kadına ne yapmaz?

edit : eşek siken tek kaşını siktiğimin teki eksiledi.
Ulan bu gerçek mi? Midem bulanıyor allah belamı versin ki suratınıza suratınıza kusmak istiyorum. Bu pisliğe alışmak istemiyorum normal bi şeymiş gibi karşılamak istemiyorum yeter artık yeter çok uzadı bu iş yeter!
tecavüzün bir hastalık olduğunu aslında bazen bir nesne bazen bir insana aşırı istek duyup zorla onla temasa geçtiğini kanıtlayan durum. burada sabah akşam tahrik ediyorlar diyorsunuz ya madem bu 74 yaşında kadın mini etek giydi diye mi bu başına geldi?
ya da tayt giydi için mi oldu bunlar? gece geç saatte sokağa mı çıktı?
bu ülkede gerek hayvanlara, gerek nesnelere( damacana, logar kapağı gibi uç durumları da barındırıyor) gerek insana ( çocuk, kadın, erkek, yaşlı genç, ayırt etmesizin) tecavüz ediliyor. tahrikin buna neden olduğunu bunun da açıklık olduğunu söylüyorsunuz. peki bu olayda tahrik unsuru nerede?
72 yaşındaki birinin neyine tahrik oldu kişi ki buna meyil etti? oysa damacananın nesi suçu vardı? damacanayı daha seksi bulduğu için mi insanlar bu nesnelere yöneliyor? mesela ağaçla ilişki yaşayan biri bile vardı, haberi de vardı. o da ağaca sürtünmekten zevk alıyor. ağacın dalları mı yoksa gövdesi mi bu kişiyi tahrik etti?
yani olayın aslında bir hastalık olduğunu, tecavüz eğilimi olanların o an ne bulursa ona zarar vererek birliktelik kurmaya çalışacağını kanıtlayan yığınla örnek var. bu olay da onlardan sadece biri.
Hayvanlara istismar haberinden sonra allahım dünyada daha kötü ne olabilir diyodum al işte soyunuz kurusun kansızlar.
Abi çıldırcam sinirimi atamıyorum mezarınıza tüküreyim ya.
köpeğe ,ata , eşşeğe,5 aylık bebeğe tecavüz edilen bir ülkede 74 yaşındaki bir kadına tecavüz edilmesi maalesef çok şaşırtmıyor. ardından öldürülmeside çok acı.
Olayın çekici bulmakla alakası yok bence düpedüz sapkınlık, sapıklık bunun adı. insanlara neler oluyor ne ara bu kadar alçaklaştı bu insanlar anlamıyorum.

Umarım hücrede çürürsünüz.
Ulan görmeseydim başlığı keşke. Nefesim kesildi lan sinirden.
Son bulmuyo sapkınlıklarınız bitmiyo be bitmiyo insan hayatını bu kadar alçakta görüyosunuz işte bi uçkurunuza sahip çıkamadığınız için ne canlar gidiyo ne canlar yanıyo ama dilerim can yaktığınız gibi canınız yansın hem de fazlasıyla.
Lan anneniz değil anneanneniz yaşındaki kadın. Allah belanızı versin.
idam şart. Lamı cimi yok. Adalet sağlanmadan bu işler düzelmez. idam, mazluma adalettir, Zalime korku.
O kadar çok orospu çocuğu, şerefsiz, vatan haini var ki ülkede bir türlü bitmiyor.
10 çocuğu olup da yalnız yaşıyorsa, çok da gerek yokmuş cocuk yapmaya.
Iğdırda olduğu için şaşırmadım.
olaya lanet yağdıran yazarları eksileyenler var,
bi bitin a.k. bi bitin artık.
ığdırlı olduğunu öğrenince üzülmediğim kadındır.
bunu da dediniz yaa...bir şekilde hakettiğini ima ettiniz yaa..allah ıslah etsin topunuzu..