bugün

Ambiancé adını taşıyan filmdir. Tam tamına 720 saat (30 gün) sürecek. Filmin tamamı 2020'de yayınlanacak fakat o zamana kadar belli aralıklarla fragmanlar yayınlanacak. ilk fragmanı 72 dk olan filmin 7 saat 20 dk.lık 2. fragramanı ise 2016 yılında gelecek.

http://www.sinematopya.co...filmi-ambiance-yolda.html
Hangi sinema salonu yayinlacak merak konusudur. Yayinlanmaz ki lan bu. Nasil para kazanacaklar.
Arka koltuklari dile getiren filmdir.
internet explorerdan indirilmesi halinde bir ömür sürer.
Çıktıktan 2 ay sonra +35dk ile tekrar vizyona girecektir.

Izlemeye başlasan uyku yemek tuvalet saatleriyle beraber 45 güne ancak biter.
amacı anlasılamayan filmdir.. 40 dakikaya tahammulumuz yokken.
Ilginç bi film olacak bence. Bir de surukleyici oldugunu dusunun.
Herkesin (o kadar saate dayanip)izleyemeyecegi bi film.
rock'n coke gibi cine'n coke'ların olacağı dönemi önceden gören yapımcı firmanın çekmeye devam edilen filmidir.
özet geçilmesi gereken film.
neymiş acaba yönetmenin derdi ? ne anlatmanın peşindeymiş? oyuncular köşeyi döneyim derken mezarda kemik sayımı yapılır artık izlenmez de bu şimdi? gitti o kadar emek?
ayrıca film denmiş ama bu bildiğin dizi olmuş? 30 gün ne ya?
fragmanı ortalığı sallar sinema salonları sadece fragmanından parayı kaldırır o kadar .başka da bir cacık olmaz bu filmden.

edit: şimdi fragmana baktım da o ne ya? üstüne para verseler seyretmem .o kadar iğrenç.bir de 72 saatmiş .
muhtemelen birşey anlatmayan, satler süren boktan sahnelerle izleyene hayat kaybı yaşatacak film.
10 kez izlense bıkılmayacak bir film olamayacaktır.
biz de utanmadan yerli dizi yersiz uzun diyoruz. breh breh breh!
72 dakikalık ilk fragmanın bile 1- 18:32 - 55:16. saniyelerini izleyip kapattım toplamda 5 saniye sürdü.Bu hesaba göre 720 saatlik filmi 15-20 dakikada bitirebilirim.
720h filmdir.
sonunda biri üşenmemiş ve "hayatını film yapmış"tır.
120 dakikayı uzun bulup bitirmediği filmleri olan bir üşengeç için bir ömür manasına gelir.
Hızlı hızlı geçsen bir hafta sürer 16x hızda izlesen iki gün sürer birde bunun korsanını çeken olur mu çok merak ediyorum.
özlemle beklediğimiz filmdir. 1 ay senelik iznim var zaten amk onu da buna ayıracağım. hayırlısı.
ilk fragramanın 20 Temmuz'da yayından kaldırılacağı bilgisini de ekleyelim: http://vimeo.com/88864793
diziyi film yapmışlar adına da 720 saat süren film koymuşlar.
1 ay ne anlatacağı merak konusudur ancak film merak korkusu değildir. O ne lan okul gibi.
normalde 2 saatlik filmleri bitirmek bana ölüm gelir. ilk yarim saatinde bırakır, ertesi gün kaldığım yerden devam ederim..boyle devam edersem sayet bu filmin son partini da kucagimda torunumla izliyor olurum artik.
güncel Önemli Başlıklar