bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1994 yapımı Michael Haneke filmi. Bizi akşam 10 haberlerinde izlediğimiz şiddetin gerçekliğine davet eder. Yavaş ve soğuk kamerasıyla sıradan pek çok insanın ve bir üniversite öğrencisinin hayatlarından bölük pörçük görüntüler gösterir. Ve sonra, o öğrenci bir banka şubesine girip rastgele ateş açar. izlediğimiz bir katliamın kurbanlarının sıradan hikayesidir.
  (bkz: Benny s Video)
  (bkz: Funny Games)
  1 ... madruga
 2. 2.
  sıradan gözüken bir olayın ince ayrıntısında nasıl bir yanlış yapılanma sonucunda gerçekleştiğini anlatan ilk bakışta basit sonra sonra fazla gerçekçi ve kıvamında etkileyici filmdir. kişi son ana kadar sadece filmi izler hatta sıkıldığı anlarda olabilir sonunda olay patlak verir, modernleşme süreci içerisinde bunu doyasıya kabul eden insanlara yabancılaşmanın ne denli kötü sonuçlar doğurabileceğini anlatan mükemmel bir film.
  2 ... siren
 3. 3.
  denilene göre kent üçlemesinin son filmi. biraz sabır gerektiren bir film. ama izlemekte fayda var.
  ... jimmy page
 4. 4.
  üçlemenin son film. diğer ikisi kadar etkili değildir kanımca. masa tenisi sahnesinden bahsediyor izleyenler genelde ki çok beğendiğim ve sıkılmadığım bir sahneydi. filmin büyük bir kısmı medya haberlerinden oluşuyor. pkk'dan bahsediyor bir yerde. ve de bir cumhuriyet gazetesi göze çarpıyor gazete bayiinde. izlerken nasıl kaçırmadım da gördüm hala şaşırıyorum. genelde böyle şeyleri o anda fark edemem. sözü uzatmadan yine bir kez daha büyüksün haneke sloganıyla aranızdan ayrılıyorum.
  ... m ilginc olsun istedim
 5. 5.
  almanca: tesadüfün kronolojisinin 71 parçası.
  ... kapucino