bugün

Bir tarafta 700 lirayla geçinen aileyi hatırlatır.
Diğer tarafda 70 kuruşluk ekmegi alamayan cocuğun çöpleri karıştırmasını...
Biri adaletten mi bahsetti?
Adalet bir kadın ismi klişesine girmeye lüzum yok.
Hep birlikte zafer çağlayana saat aldık bazılarına gemi aldığımız gibi...
o saatte hakkım varsa haram olsun hakkım yoksa da haram olsun.
dininiz imanınız para olmuş.
"Ben saati bir gazetenin ilanında gördüm, çok beğendim, ilgili firmayla temasa geçtim, 'kişiye özel üretiyoruz' dediler. Daha sonra firma yetkilisi beni aradı ve 'satın alacak mısınız?' dedi. Bu konuşma yapılırken Rıza Zarrab o ortamda bulunuyordu. 'Bizim orada ofisimiz var, alır size gönderirler' dedi. Sonra bir araçla saati bana gönderdiler. Saatin faturası alanın üstüne ama garanti belgesinde benim adım geçiyor. Saatin parasını ödedim ve mal beyanımda da gösterdim"

milletle dalga geçen eski akp bakanıdır, çalarımda çırparımda siz kimsiniz ulan demektedir.
ne oldunda 700 bın tl lık saat takıyorsun. babandanmı kaldı dedendenmı bu para!
rüşvetçi olduğunu kendi ağzıyla itiraf etti ama yandaşlara vahiy inse kabul etmezler.

neymiş? efendim saati beğenmiş, rıza zarrab'ın adamları saati almışlar, ona vermişler, o da parasını rıza zarrab'a ödemiş.

fatura? kendi adına düzenlenmiş bir fatura yok. zira saati zarrab almış. ama kendisi parasını bilahare ödemiş. ödediğine dair banka dekontu? o da yok! anlaşılan 700 bin TL'yi elden ödemiş! elden ödese bile tahsilat makbuzu gerekir, o nerede? yok! ayrıca bu kadar büyük rakamların elden ödenmesi suçtur.

eee? saatin rüşvet olmadığını gösteren ne delil var? hiç!.. sadece kendi sözleri. ha, bir de kendi adına düzenlenmiş garanti belgesi var. bir mal satın alan kimse, garanti belgesini istediği kişinin adına düzenletebilir.
patekh philip markası olabılcegını dusundugum saat dır. bu fiyata o tarz markalar var sadece.
(bkz: servet düşmanlığı)
Gazete ilanında görüp beğenilmiş saatmiş. Hangi gazetedir merak ettirmiştir.
replika deseydi kurtulacaktı, havasını bozmamak uğruna uğraşıyorda uğraşıyor 3 aydır.
GARANTi BELGESi bakanın adınaymış. yani rüşvet değilmiş. dağılalım şimdi. özür dileyelim bakanımızdan.
(bkz: yandaşların yorum yapmadığı başlıklar)

hayrola hacılar? neden sesiniz çıkmıyor?
philippe patek' in gazeteye ilan vererek satış yaptığını öğrenmemize vesile olmuştur.
philippe patek'in ilan verdiği gazete/dergi adını söylesin, ya da o ilanı göstersin, şahsen ben bakana inanacağım saattir.
700 lira maaşla ev geçindirmeye çalışanların savunduğu saattir.
Son kol saati olur inşallahta bir daha bu kadar büyük masrafa girmez bakan bey. Saatine bol bol baksın o parayla ne kadar işsiz, aç insanın karnının doyacağını düşünsün... ingiltere'de ekonomi Bakanı tasarruf diye Mac Donalds'tan menü söyler bizde ise durum ortada!
Gazetede 700bin tllik saat reklamı olabileceğini öğreten saattir.
Fiyati abartilmistir. Gule gule kullansin...
parayla alınması rüşvet olarak kabul edilmesinden daha büyük suç olan saattir. hele de türkiye şartarında. özürü kabahatinden büyük derler adama. yazıklar olsun. hani müslümanlıkta israf haramdı.
israftır. ziyandır ve ziyankarlıktır.
akrep ve yelkovanı elmas olabilecek saattir.
Ulan amına koyayım adaletin. Millet 700 lira ile 5 çocuk büyütsün. Yan gelip yatan çapsız biri bunların 7000 ayda toplayamayacağı miktardaki saati koluna taksın.
Cehenneme götüren binektir.
700 bin liraya alınan saatle kaç fakir fukara aş, iş sahbi olurdu sorusuna verilemeyen cevapların cehennem azabı olarak şahsa döneceği islami kenz suçudur.
kısaca orantılarsak eğer
milletvekili maaşı 14.000 tl
asgari ücret : 850 tl
milletvekilinin 700.000 tl lik bir saat takmasıyla asgari ücretlinin 42.500 tl lik bir saat takmasıyla eşdeğerdir. takabilmesi ve bunu ekranlarda açıklayabilmesi iğrenç bir durumdur.
Normal bir saatir.
güncel Önemli Başlıklar