1. 1.
  videodaki atatürkçü gençtir. öküz gibi sesiyle para için vapurda sikko müzik yapıp insanlara rahatsızlık verdiği yetmiyormuş gibi buna tepki gösteren adamı yaşlı garip aciz görüp arkasından küfredip saldıyor ama işler hiç de beklediği gibi olmayınca götün götün geri vites yapıyor. kaçarken de ayakları götüne değiyor. bunların hepsi böyle. anca klavye başında atıp tutarlar reelde saldırdıkları 79 yaşındaki amcadan bile korkarlar. sokarım sizin para için yaptığınız müziğe burası dağ başı değil kimseyi rahatsız etmeye hakkınız yok. https://m.facebook.com/st...58&id=137851006385128
  1 -10 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  1. O metro değil vapur,
  2. Eleman adam saldırınca vurup yıkıp kara propagandaya uğramamak için kaçıyor kuvvetle muhtemel,
  3. O sakalını sktğime kimse zorla dinletmiyor vapurun dünya kadar ortak alanı var gidip oturabilir ama amaç başka pek ala biraz beyin olması anlamak için yeterli.
  4 -3 ... flat head
 3. 3.
  Güvenlik memuru ne kadar güzel söylemiş:
  "Dinlemek istemiyorsan yukarı çıkarsın."
  Ama insanlık düşmanı yobazın amacı rahatsızlığından dolayı tepki göstermek değil ki; kendi hayat görüşüne uymayan bir durumu, bir insanı yok etmeye çalışmak. Tıpkı IŞIDçi orospu çocuklarının yaptığının en alt basamaklardaki versiyonu. Muhtemelen onlar da böyle başlamışlardı.
  2 -1 ... asuregibisurat
 4. 4.
  21. yüzyılda sanatla uğraştığı için mezapotamyanın cağ dışı topraklarından günümüze yozlaşarak gelmiş bir putperest tarafından dışlanmış gençtir.

  sanata sanatçıya duyulan saygı bilal oğlan gibi bu ülkede sadece ok atanlardan oluştuğu için gitar çalan, mandolin çalan, resim yapan, dans eden, tiyatro ile uğraşan aydınlar hor görülüyor. telli çalgılara şeytanın aleti diyen diyanet işleri olan ülkeyiz.

  13 yaşında kız var evlenin mi emmi deseler sakallarını kaşır bu orospu çocuğu. ama yobazlık dedin mi kudurur böyle. sakalından sarığından utan adam.
  2 -2 ... kafam bir milyon
 5. 5.
  Attürkçülerin kendi aralarında toplantı yaparak bir güzel dövmeleri gereken genç.
  ... fotosentezadam