bugün

(bkz: yok öyle bişey) varsa vay halimizedir...

nerdeki 40 milyon ? ben istanbulda yaşıyorum ama bu rakamla orantılı olarak her yerden göç alan istanbulda nüfusun 4/7 sinin (70 milyona göre) kürt olduğunu hiç fark etmedim...

nüfus konusunda hiçbir bilgiye sahip olmamakla birlikte şaşkınlık içerisindeyim...

(bkz: yanmışsam düzeltin)
(bkz: 40 milyon kürt ayaklandığında ortada devlet kalmaz)
(bkz: 70 milyon türkiye de 40 milyon ermeni olması)
(bkz: hepimiz hrant ız)
(bkz: kürtlerden altı sıfır atılması)
mezar taşlarını da sayıyorlardır.
(bkz: 70 milyon türkiye)*
(bkz: çokmuş ya)*
(bkz: en az üç)
kuzey ıraktakilerle beraber doğru olabilir.zira kürtler geometrik dizi şeklinde ürüyorlar.biz kürt açılım yapmazsak onlar yakında türk açılımı yapacak.
tüm bilinçli çoğalma polikalarına rağmen ulaşılması güç rakamdır. ancak şu gavur illerinin birinde 12 bebeğe hamile olan kadın misali, kürt kadınları üzerinde bir laboratuvar çalışma gerçekleştirilirse yakın gelecekte böyle bir popülasyon ile karşılaşılabilinir.
ırak, türkiye, suriye ve iran kürdistanlarında yaşayan toplam kürt sayısını ifade eder.
bir faşist kemocunun kendini rahatlatmak için uydurduğu, zor olacağını gördükten sonra mutlu olduğu ama esasında korktuğu, korku terapilerinden sadece biri.
gerçek olmasına 20 sene var yok.
(bkz: üreme konusunda en büyük rakibinin tavşan olması)
cia raporlarına göre 18 milyon kürt var. tiak'a göre ise 2-3 milyon. tiak bana göre biraz sallamış gibi geliyor.
yakında tüm nüfus onlardan ibaret olacak, her birinin en az 10 tane doğurduğunu farzedersek...
doğru önerme.
(bkz: yenibosna bağcılar esenler güngören)
Yalandır. Gercegi 120 milyondur.
çeyreğinin Kürt asıllı olduğu kanaatindeyim... de bunun sözlükte ne gibi konu olduğunu anlayamadım. burası onların ülkesi zaten...
kıçtan sallamanın en güzel örneklerinden biridir.

bugün dtp denen pokökünün siyasi kanadının oy oranı %6 civarında seyretmektedir. bunu ülkenin nüfusuna vuracak olursak 4,5 milyon gibi bir rakam çıkar. kürtlerin hepsi pokökülü değildir ama öyle söylendiği gibi yarısı falan da değildir. kürtlerin yaklaşık 2/3'ü pokökülüdür. o kadar yok ama kalan 1/3 diyelim ki 3 milyon olsun. eder 7,5 milyon. kaldı ki bu rakama aslında kürt olmayan zazalar da dahildir. bunların nüfusu da yaklaşık olarak 1,5-2 milyon kadardır. çıkartırsak türkiye'deki kürt nüfusunu buluruz ki o da taş çatlasın 6 milyon olsun.

ekleme: hadi benden de 1,5 milyon olsun. eder 7,5 milyon. bu da türkiye'nin nüfusunun %10'u eder.
türkiye deki kürt nüfus 15 milyonu geçmez , inanmayan saysın.
40 milyon kürt 5 milyon ermeni 3 milyon çerkez 3 milyon diğerleri falan derken ülkede türk yok bu hesaplara göre.
demirtaş'ın bugün bir kez daha söylediği cümle. sesli güldürdü. 40 milyon kürt varmış. herhalde bu ülkede 1 milyon türk var.
Trajikomik açıklama. Peçete üzerinde kalanları saydı herhal.
yalan olan söylem.
(bkz: neye göre kime göre)
güncel Önemli Başlıklar