1. .
  tanım lazım gerekmi$: zamanın gerisinde kalmı$ adamlardır. hayır bu genel olarak anla$ılıyordu zati de du' bakalım.

  ulan milenyuma girdik bu adamlardan kurtulamadık anasını sataying. bak kar$ıla$ıyorum ben bunlarla bazı bazı diyorum yapmayın etmeyin ama dinlemiyorlar.

  hayır nasıl bir mantıktır anlamadım yeminlen, lan üzerinden 40 sene geçmi$ nerdeyse adam hala gelip yok pink floyd yok camel yok ilhan irem falan dinliyor. buradan müsadenizle bi siktir git diyorum bu gibi ki$ilere.

  daha modern müzikler dinlemelerini diliyorum bu arkada$ların, misal her ak$am yarım$ar saat gülben ergen dinletsek veyahut demet akalın da olabilir, negzel olur.

  belki tekrardan hayata döndürebiliriz bunları, gün seferberlik günüdür arkada$lar, yolda$larım, aztekler.
  1 -29 ... cop kutusu
 2. .
  teknoloji gelistikce muzigin, sesin gelistigini sanan mallarin yorumudur.
  5 ... shearer
 3. .
  pink floyd dinliyorsa orda durulur, saygı duruşuna geçilir.

  (bkz: black sabbath)
  (bkz: led zeplin)
  (bkz: ac/dc)
  (bkz: bok atmayınız lütfen)
  ... djarumturk
 4. .
  gülben ergen müziklerindeki co$kunun, serdar ortaç $arkılarındaki derin felsefenin bengü $arkılarındaki bazı bazı hüzünlü anların anlamını çözemeyen insanların eylemidir.
  1 -4 ... cop kutusu
 5. .
  Muhtemelen müzikleri değil sözleri dinleyen birinin yorumudur. Öyle bile olsa 70'ler duyguların yoğun,işin daha sektör olmadığı yıllardı. * Bu yüzden sözler kıyaslanamaz bile.insanlar para için değil sevdiği için müzik yapardı. Kaliteli müzik yüz yıl geçse bile * dinlenir.
  ... davutsu
 6. .
  (bkz: geri kafalısın ama müzikten anlıyorsun adamım)*
  ... gore gori chapa tipa rota hey
 7. .
  geri kafalı olmamak için kaçlardan itibaren dinlemek lazım hangi yıllar arasını dinleyince modern olunuyo? insan bunlarıda söyler yahu böyle yarım yamalak tanım girilmezki ayıptır yahu. böyle bilge kişilerin bize öğretmesi lazım bunları. nasıl modern olunur? muasır medeniyetler seviyesine nasıl ulaşılır?
  1 ... seksi gitar solosu
 8. .
  (bkz: dede efendi dinleyenin geri kafalı olması)
  ... davutsu
 9. .
  gülben ergen , demet akalın , ismail yk dinleyerek modern olacağıma 70lerin müziklerini dinleyerek geri kafalı olurum , ki öyleyim .
  2 -1 ... sevdalinka
 10. .
  müzikte geçmiş zaman yoktur felsefesinden yoksunların düşüncesi olabilecek söz. şu an dinlenen müziklerin 30 yıl sonraki insanlar tarafından ahmakça bulunmasıyla eşdeğer söz.
  1 ... chronicle