bugün

2017-2018 sezonu ziraat türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı. 20.30'da başlayacak olan maç fenerbahçe ülker stadyumu'nda oynanacak.
görsel
hayaller ac milan, hayatlar aç giresunspor.

şampiyonlar ligi müziğini unutanlar parmak kaldırsın ahahahaha.
Giresunspor'un komik bir gol ile öne geçtiği maç.

Resmen topun yavaş yavaş kaleye gitmesini beklediler. Acıyorum Fenerbahçe taraftarına.
görsel
Fenerin bal golü ile beraberliği yakaladığı maçtır.
ilk maçtaki beleş penaltı; bu maçtaki Fernandao nun faulü sonrası beraberlik golü.. sonra hakemler diye konuşmak ahlaksızlık oluyor..
Giresun'dan bile medet umanlar var. 5-6 tane atmasını bekliyorlar. Fenerbahçe'nin 1-1 yaptığı maç. Siktirip gidebilirsiniz.
fenerbahçe'nin ikinci lig takımını bile hakemsiz eleyemeyeceğini gördüğümüz maç açık ve net.
2-1 olan maç. Aatıf harika attı.
0 gol 0 asist reyiz'in ilk golünü attığı maçtır.
Giresunspor'un penaltısının verilmediği maçtır. Bildiğin adamı biçti amk.
şimdi açtım. giresunlu futbolcu kendini oscarlık yere attı. direk penaltı dedim resmen. değilmiş.

edit: neto değmiyor kör gözünüzü sikiyim.
tarihin en net penaltısının verilmediği maç. şaşırdık mı tabiki hayır ulan daha giresun'u yenemiyorsunuz şikesiz ayıp be açık ve net.
%100 penaltı dedim ancak değilmiş. muhtemelen hakemde anlayamadı giresunlunun kendini yere attığını ve şuan hata yaptığını düşünüyor.
hakemin sayesinde fenerbahçe'nin turu geçtiği maç olacak.

ulan hem lig'de hem de kupada hakemlerin yoğun desteğiyle bir yerlere geliyorsunuz bir de hakem hakem diye ağlıyorsunuz. sonrası vardar ovası.
geleceği var;

görsel
Giresunspor'un 2.penaltısının da yenildiği maçtır. Hayırlı işler.
Fenerbahçe'nin giresunspor'a kapandığı maçtır.şu anda 3 sağ bek oyunda.
Fenerbahçe'nin penaltısının yendiği maçtır.

Gerçi fark etmez artık yarı finaldeler.

Önümüzde 2 kaos maçı var.
2017-2018 sezonu ziraat türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı. ilk maçı deplasmanda 2-1 kazanan fenerbahçe bu maçı da 2-1 kazanarak 2017 18 sezonu ztk yarı final maçlarını oynamaya hak kazanmıştır.