1. .
  ne yazık ki, evet ne yazık ki türkiye.

  türkiye'de yedi yılda tam 4 bin 190 kadın cinayete kurban gitmiş.

  Katil zanlılarının yüzde 25 i 18 yasından küçük çocuklar olurken,18-30 yasları arasındaki zanlıların oranı ise yüzde 24 oldu. Yine yaralama olaylarının faillerinin yüzde 35'i, mağdurların ise yüzde 65'i 18 yasından küçük çocuklar oldu. Türkiye de tecavüze uğrayan kadınların ise yüzde 82si 18 yaşından küçük.

  bir ülkede sayısal olarak bu kadar insanın hatta kadının kazayla, hastalıklar yüzünden, normal ölümlerden ölmesi kabul edilebilir bir gerçektir. ancak bu kadar kadının öldürülmüş olması ise utanç verici bir istatistiktir.

  bu süre içinde binlerce askerle operasyon yapılan pkk'dan ölen adamların sayısı bunun yarısı bile değil. sanırsınız ki kadınlara karşı kapsamlı ve şiddetli bir operasyon yapılıyor.

  utanıyorum!
  1 ... talihsiz sokak kedisi
 2. .
  günde yaklaşık 2 kadının öldürüldüğü ülkedir.
  1 ... duk erangir
 3. .
  neden kadın diye sorulması gerekendir. toplumun ne hale geldiğinin özetidir. namus, geçim derdi, hayatta kalma mücadelesi, patron tacizi ve daha binlercesini düşününce kadın cinayetleri sayısı azdır. sanırım faili meçhuller kayıt altında olmadığından böyle bir sonuç ortaya çıkmıştır. en basitinden trafik de bile değer görmeyen kadınlarımız için şaşırılacak bir durum değildir.
  sağolun sağolun bizi siz yarattınız...
  ... yirtik pirtik
 4. .
  yedi yilda kac erkek cinayete kurban gitmis? bunu bilebilseydik keske. karsilastirma yapabilirdik.
  ... t bag