bugün

https://twitter.com/bakio.../1280477336211783680?s=21

gazeteci baki özışık'ın ortaya attığı iddia. hain başının covid 19 olduğu söyleniyordu. ilerleyen zamanlarda ne olduğu belli olur ben bu işin takipçisiyim, editleyeceğim.

edit: haber asparagas gibi.
Yalandır bence.
Gebersin amk darısı yardım ve yataklık yapan herkese.
Bu haber doğruysa ülkede hala çaktırmadan yas tutan insanların olduğunu göreceksiniz.

Hem de sesi en çok çıkanlardan...
Ya deme mk ya. Alıp yargılayacaktık.

Sorarlarsa abd vermedi deriz kim bilecek?

Not: ben ölmesini istemiyorum. Onun bu topraklardan adının tamamen silinmesini izlemesini görmesini istiyorum. Cemaatine üye olup her tür haksızlığı hukuksuzluğu allahsızlığı kendilerine hak gören tüm orospu çocuklarının da acı çekmelerini istiyorum. Çeksinler ki diğer tüm cemaatler ibret alsınlar.

Kendini bir cemaate üye kimliğiyle gösteren, diğer müslümanlardan ayrı tutan, diğer müslümanlara kendilerini üstün gören ama mekkeli müşriklerden bile daha aşağı seviyede olan tüm cemaatlere allahım fırsat vermesin. Vermesin ki bu orospu çocuğu cemaat örneğindeki gibi senelerce kene gibi devletimizin kanı emilmesin, o milyonlarca insanın hakkı yenmesin, bir o kadar insanın psikolojisi bozulmasın.
akebeliler yastadır şimdi. ölüsüne bir tas suyu dökenin de avradını.
iddia yeni değil. 27 Temmuz 2018 e ait. Herif gebermiş rıza baba. Fakat yinede Teyide muhtaç bir haberdir.

--spoiler--
Denizlili Ünlü ilahiyatçıdan Bomba iddia: Fethullah Gülen Öldü!

FETÖ lideri Fethullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü belirten Denizlili ilahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, "Yoksa bizim polislerimiz onu Türkiye'ye getirecekti" ifadesini kullandı.

ilahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, Fethullah Gülen ile ilgili gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı. Verdiği bir röportajda FETÖ lideri Fethullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü belirten Akşit, "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana. FETÖ öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda. Mezarı da Yahudi mezarlığında" dedi.

"ÖLMESEYDi BiZiM POLiSiMiZ GETiRECEKTi"

Emniyet kaynaklarının Fethullah Gülen'in öldüğünü bildiğini belirten Akşit, "Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye... Şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de... Yahudi mezarlığına gömüldü. istihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu, gitti." ifadelerini kullandı.

AKŞiT, FETÖ TARAFINDAN TEHDiT EDiLiYORDU

Fethullah Gülen ile yaptığı mücadeleler ile tanınan bir isim olan Akşit geçtiğimiz günlerde, FETÖ tarafından öldürülmek istendiğini açıklamıştı.

KANSER OLDUĞU iDDiA EDiLMiŞTi

Bir süre önce örgüte yakın kaynaklar tarafından Fethullah Gülen'in kanser olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Kaynak:haberler.com

http://www.denizli20haber.com/m-haber-18643.html
--spoiler--

görsel
görsel
haber doğru ölüsünü silktim.
teyzelerin facebookta radarına takılan fake haber.
az önce 4 haberlerini izledim rte veya akp yasta diye bir haber görmedim demek ki feto henüz ölmemiş.
Başlığı görünce giriş yaptım. Diyeceğim tek şey şu: inşallah doğrudur ve inşallah böğüre böğüre gebermiştir.
Kötülere bir şey olmuyor ya malesef. Bence de yalan haberdir. Öyle olsa ya da yakalayıp yargılasak ne güzel olurdu şu meczup teröristi.
güncel Önemli Başlıklar