1. 1.
  "tüm bu eylemlerin sonuçsuz kalmasına rağmen, bazı internet sitelerinde sınav sorularına yönelik asılsız iddialar yer almaktadır. iddia edilen sorular incelendiğinde, kesinlikle ösym’nin kullandığı görüntüde ve düzende olmadığı, imla kuralları, noktalama işaretleri, sorulardaki eksiklik vb. diğer detayların soruların, sınava giren aday/adayların hafızasında tutarak bazı yayın organlarına kasıtlı olarak servis ettiği, sonradan zihinde tamamlanmış sorulardan oluştuğu görülmüştür. kaldı ki iddia edildiği gibi eğitim bilimleri testinde türkçe adlı bir bölüm bulunmamaktadır."

  "kaldı ki iddia edildiği gibi eğitim bilimleri testinde türkçe adlı bir bölüm bulunmamaktadır."şekindeki açıklamadır.çocuk kandırıyorlar sanki. genel yetenek ne peki?

  "iddia edilen sorular incelendiğinde, kesinlikle ösym’nin kullandığı görüntüde ve düzende olmadığı, imla kuralları, noktalama işaretleri, sorulardaki eksiklik vb. diğer detayların soruların, sınava giren aday/adayların hafızasında tutarak bazı yayın organlarına kasıtlı olarak servis ettiği, sonradan zihinde tamamlanmış sorulardan oluştuğu görülmüştür."
  (bkz: ben tatmin oldum).
  edit:başlık başıma kaldı iyimi.
  ... identy