bugün

hafta sonu okulları tatil edecek hava olayı.
Yağmıyor, bizim buraya hiç bi zaman yağmıyor. O yüzden hiiç heveslenmiyorum.
Bu başlığı açtığın için tşk. Yoksa herkes 6 ocak başlığına devam edecekti.
Halen ve de halen devam etmektedir. Evet * .
Her 5 dakikada bir camdan bakmama sebep olan kar yağışı. Saat 10.12 ve hala yağıyor. Çok güzelsin istanbul.
Yaptığı en iyi iş belediyecilik olan rte hükümetinin , onuda ne kadar iyi becerdiğini görmemize yarayan olay. istanbuldan arkadaşlarla konuşuyorum, resimlere bakıyorum, görende sanır ki, istanbul değil, Antarktika. Bir şehir iki saatte kara teslim olacak ve sen, belediyecilik bizim işimiz diyeceksin. Pardon ya, utanma damarlarında tıkanıklığı vardı di mi, unutmuşum. Şöyle bi örneğin moskova ya falan gidin de, karda, fırtınada şehircilik, belediyecilik nasıl yapılır, öğrenin.
sokaklarda yetişkin, çocuk mutlu seslerin duyulmasını sağlamıştır. Bir eğlence modeli.
görsel
ya ben anlamıyorum bu istanbulu. bu ülkeyi.yoneteni. yonetileni.... 1 hafta onceden hadi olsun 3 gün önceden kar geliyor dediler. yollar şuanda kapalı bir çok yerde. neden her sene aynı şeyleri yaşıyoruz? neden bir milim ilerleme kaydedemiyoruz? elbette acik yerler vardır suanda. ama bu yuzyilda istanbul gibi bir şehirde bütün yollarin acik tutmasını beklemek saçma mı?
şu yapış yapış olduğumuz günlerde seni ne kadar özledim bir bilsen.
efsaneydi be.
Kliması olmayan fakirlerin özlediği günlerdir.
Ben hiç özlemedim şahsen.
inşallah bu kışta o şekilde bir kar yağışı görmek nasip olur.
oldukça yoğun bir kar yağışıydı. evet.