bugün

Hesabı bana bırak kanka. Ben anılarını yaşatırım, sık sık boyle başlıklar açarım senin adına..
hayatına son verecen gelip sözlükte aksiyon arıyorsun amk hayatın bu kadar mı değersiz. son anlarını yaşayacak daha güzel yerler bulamadın mı.
intihar ettiğinde rahata kavuşacağını zannedip helak olanlardan olmak istiyorsan allah şimdiden rahmet eylesin.
Trolldür diye umuyorum.
Kadıkoye gel bira ısmarliyim sktr et intiharı.
nasıl bir hazırlık yaptın caps at da inanalım bari pisi pisine gideceksin yoksa.
10 dakika sonra senin ne yalancı, ne düzenbaz olduğun ortaya çıkacak.
görsel
la öldükten sonra nasıl atacan mal bu cocuk yemin ediyorum ya.
olm ciddi olabilir lan gaz vermeyin adama.
Allah rahmet eylesin imanlı gittiyse.
http://www.habernediyor.c...an-yarabbim-cildirdi-7357
Umarız şakadır. Kimse hayatından vazgeçsin istemem.Kardeşim umarım trolldür. Ne diyim bilemedim ki. Allah kimseyi hayattan vazgeçecek duruma getirmesin.
inşallah etmemiştir.
Hacı ses ver hacı. Daşşak muhabbeti yaptık gerçeğe dondurup üzme milleti. Gerçi tanımam etmem ama insansın sonuçta..
Yasamak umuttur.yikilmak yok oyle hemen arkadaş. ..
Böyle şaka mı olur dedirten olaydır.
ölmüş müdür inşallah?
Bu sik kafalı Japon troll . Neyine inanıyorsunuz aq?
gerçekten de çok tuhaf bir espri anlayışı var arkadaşın.
yine de hiç ses gelmemesinden iyidir.

t.:bir troll başlığıdır.
Bu kalitesiz troll'e degil de, ay inş etmemiştir diye ciddiye alan kekolara cok güldüm. Yok hayat değerleymiş falan. Evet arkadaşlar sayenizde intihardan vazgeçti. Onun adına ben teşekkür ederim motivasyon için. Zaten bu gazla birkaç yıl daha sözlüğün ve formatın anasını beller.
ciddi ciddi ölmüştür.
Troll mü değil mi bilmeden dalga geçer gibi helva falan atmak nedir arkadaşlar? Belki durum ciddiydi. Şaka olduğunu bile düşünseniz , size keko diyecek insanlar olsa bile en iyi temennilerde bulunmaktan vazgeçmeyin.
Burada neler oluyor aq?
Donuza eklemişim.

Kimseyi haksız yere donuza eklemem.
Donuzlamış olmamdan dolayı kimin intihar edeceğini bilmediğim durumdur.
görsel