1. 1.
    istanbul boğazı'nın gemi trafiğine kapatılmasına neden olmuş olay. geçmiş olsun.

https://www.facebook.com/.../videos/1849554725087915/
    2 -1 ... ismet1994
  2. 2.
    Yürürken kafanıza bir şey düşmesi, yolun çökmesi ve sizin çukura düşmeniz gibi saçmalıkların artık normalleştiği canım ülkemde çıtanın 3-5 seviye yukarı taşındığı olaydır.

Düşünün milyonersiniz, Boğaz'a karşı yalınızda oturuyorsunuz. Birden gemi çarpıyor eve, bildiğin gemi. Yol çökmesi, kafana bir şey düşmesi değil bu. Direkt gemi çarpıyor yani. Kral bu hangi seviye? Denecek türden bir şey.

Bundan gayrısı oturduğunuz apartmana metro'nun dalması olur artık.
    7 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    fatih sultan mehmet köprüsü'nün neredeyse hemen altında gerçekleşmiş.
    ... ismet1994
  4. 4.
    Bu yaliya iki kez dugun icin gitmistim. Gercekten diger yalilara gore daha modern bir stili var. Umarim cok yara almamistir. Tam da davet zamanlari.

Edit:videoyu simdi izledim de birak yara almayi paramparca olmus bu ya.
    1 -2 ... when i was a child
  5. 5.
    Boğazda yalım olmadığı için beni enterese etmeyen durumdur. Zenginler düşünsün.
    ... konglamere lenf nodu
  6. 6.
    Kasıtlı yapılmıştır.

bizzat mülk sahibinin yüklü miktar para karşılığı yaptırdığı kaza süsü verilmiş eylem.

Not: olayın içinde 1. Dereceden akrabamda var.
    2 -2 ... rabb in nefesi
  7. 7.
    yalı alma planlarımı erteletti.

ipek fularım ve ipek röpdöşambırım ile

bir elimde 100 dölarlık havana purom

bir elimde çekoslavak kristali kadehime

doldurduğum sıkoç viski içerkene

bir bakacan tanker altındasın

bu haber ;

kesinlikle yalı alma planlarımı

yatırdı.
    3 ... timur cengiz hulagu
  8. 8.
    olmadı şimdi.
    gümüşhane'di ,rize'de ki osmanlı torunu olan marabalar dedelerinden miras kalan yalılarına gemi çarptı masraf çıktı diye çok üzülmüşlerdir.

şimdi kalk rize'den gel tadilat işiyle uğraş üstüne masraf.

osmanlı torunu evladı fatihan olmak da zormuş be.

gelmişken piremses nilgün sultan ile şehzade osman'la şu suada ve halep'teki toprakları paylaşın ölümlü dünya ne olur ne olmaz.

(bkz: 2 . Abdülhamid'in 4. kuşak torunu olan Orhan Osmanoğlu, Halep'in kuzeyi ile El Bab'ın tapusunun dedesine ait olduğunu öne sürdü.)

memleket ne hale gelmiş rezalet yüzsüzlük diz boyu. bu arada bende mensup olduğum ingiliz kraliyet ailesinden dedem leon yürekli rişar'dın mirasını isteyeyim bar.
    2 -3 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    Kaza anı.
    https://video.uludagsozluk.com/v/7-nisan-2018-boğaz-da-geminin-yalıya-çarpması-176538/

Yalının son hali.

7 nisan 2018 boğaz da geminin yalıya çarpması
    2 ... one last chance
  10. 10.
    arkadaşlar sanırsam rok la nagehanın yalısı bu. evet.
    3 ... timur cengiz hulagu