bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    7 nisan 2015 seks kasetleri sonrası rte nin yapacağı ilk konuşmadır.

+ eyyyyy paralel.
    halk: yuuuuuuuuuuuuu
    + eyyyyy cehape zihniyeti.
    halk: yuuuuuuuuuuuuu
    + eyyyyy pensilvanya.
    halk: yuuuuuuuuuuuu
    + sevişmeyi sizden öğrenecek değiliz.
    halk: lan ?!2^!%!
    11 -4 ... herkesin hayatina karisan adam
  2. 2.
    muhtemel konuşması şu şekilde olacaktır (kelimesi kelimesine):

rte: değerli kardeşlerimm!!! bakın bizden öncekiler böyle bir şeye cesaret edebildi mi?? edemedilerrr!!! niye??? çünkü iş bilenin kılıç kuşananınn!! bu ülkenin bir temel sorununa daha yine biz çözüm bulduk, biiizz!!!

hamdolsun bakın artık milletimiz helal seks kasetleri izliyor. ama eskiden öyle miydi?? eskiden ergenlerimiz o starlarda, showlarda nez'in, petek'in klipleri çıksın diye saatlerce bekliyordu be!! bakın bu eksikliği yine bu kardeşiniz gördü ve çözdü. inşeallahh en kısa sürede bu kasetler ile trt erotik yayınına da geçerek siz abaza kardeşlerimize trt bünyesinde nice hizmetler vereceğiz!! hatta hazır kasetler de piyasaya çıkmışken, şu açılışı hemen yapalım inşeallahh!!

danışmanı ismail bey: ama ama, efendimm???

rte: evet ne diyorduk?? nerde şu kırmızı kurdele de keseyim!!

danışmanı ismail bey: ama ama, efendim???

rte: hah buldum. ne diyorduk?? evet trt erotik hayırlı uğurlu olsun!!! ya allahhh bismillahhh!!

danışmanı ismail bey: ama ama efendim!! durun çarpıla..ca..

rtfsjkmvslvkşfvşs!! gümbürrrr!! dangıırrr dungurrrrr!!!!

rte: o şimdi mi söylenir, çarpıldık bile!!!! senin yapacağın işin ben.... ulann gel buraya!! niye kaçıyorsun ulan ismail dölü!!!
    1 ... foseptik cukura dusen burjuva
  3. 3.
    zamanında dediğini diyebilir mi acaba?

(bkz: bu özel değil özel değil bu genel genel)
    ... kornisten kovulan perde ruleti
  4. 4.
    rte : bunlar montaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj bunlar şantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj !!!!1

halk : aoaoaoaooaoaoaaoaoaoaoaoaoaooa yoouaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah !!!1111!!!!!

rte : eyyyyyyyyyyyyyyy kardeşlerrrrrrrrrrrimmmmmmm ! ittifakımızı , barışımızı kimse bozamazzzz !!!!

halk : aoaoaoaoaoaoaoaoaoaoaoaoaoao .

halk : türkiye seninle gurur duyuyor.

rte : biz sizlerle gurur duyuyoruz biz sizlerle gurur duyuyoruz.

kapanış.
    3 -1 ... taksiciye yol soran sperm
kapat