bugün

bugün dikkatimi çeken hadisedir. bir inci özentisi havasında herkes.
anlamıyorum neden? sadece bkz. yapınca şuku bombardımanı mı oluyor, ya tamam 1-2 yaparsında be arkadaş 100 entry'nin 100'üde bkz. olmaz ki. bir de her başlığın altına " adam hede hödö beyler " . nedir bu inci özentisi. kendiniz olun azizim adam akıllı entry girin asabımı bozmayın lan. sonra neslimizin adı çıkıyo kurunun yanında yaş da yanıyo.
haa bi de. lan hödük 600 entry girersen karman tabi yükselir, az gir tam gir. her başlığın altına atlama.
toparlarsak; her affedersiniz* var diyene tuzla koşma.
vesselam.
editeyşın; istisnalar alınmayın,sözüm size değil.
eşeğe söylesen o anlar, lan hala aynı boku yapıyosunuz. bende 7. nesilim öküz. azıcık feyz al adam ol.
teoriden öteye geçemeyen bir bilgidir. bende yedinci nesilim, hani bkz vermedim? demekki neymiş, genelleme cısmış, kakaymış.
doğruluğu her genelleme gibi tartışılacak önermedir.
(bkz: genellemeyin artık) abura koyin!
(#9468181) *

edit: silmeyeydin iyiydi böyle.
7 nesil olup henüz bilmediğim ve ihtiyaç duymadığım şeydir.
(bkz: gizli birinci nesil yazar)
(bkz: doğan görünümlü şahin)
yedinci nesil olmama rağmen yalanlayamayacağım durumdur. istisnalar hariç tabi.benim gibi
yedinci nesil bir yazarın ortaya attığı megalomanik bir düşünce eğilimidir. sanırım kendini kayırma ve sözlükte sükse yapma peşinde bu entry ile.
bakınız vermekten geri duramama halidir.
tanım yapsam dahi her entryde mutlaka bir bakınız verenlerdenim ben de.

kenar süsü gibi oluyor hoşuma gidiyor. dantel gibi işliyorum diyenler dahi oldu.

(bkz: bkzsız entryi dönüp düzeltmek)
(bkz: yıldızlı bkz kullanmayı bilmemek) * *
--spoiler--
TeletabiAmin
yedinci nesil yazar

63 (self sufficient)
bugün: 10
bu hafta: 14
toplam entry: 284
toplam başlık:
--spoiler--
üstatlarım bende yedinci nesil yazar olarak hiç bir zaman bkz demedim,bilgilerimize arz ederim.
(bkz: (#9341765))
(bkz: bakınız vermek)
(bkz: yedinci nesil)
Doğrudur.

(bkz: Yedinci nesil yazarların huyları)
(bkz: yedinci nesil iç savaşı)

aha bakınız verdim, hangi cepheye geçiyorum abi.
tamamen hurafeden ibarettir.
Fenerbahçeli alex'in koşmaması gibi birşey bu.yani ben artık profesyonelleşmiş bazı şeyleri aşmış bir futbolcuyum, pres yapıp topu kapma işini diğerleri yapsın ve top bana gelsin ben gereken yere pası en iyi şekilde veririm düşüncesinde olan yazarlardır bunlar.
(bkz: adam farklı beyler)
güncel Önemli Başlıklar