bugün

sekizinci eşini merak ettiğim kadındır.
zina yapmamak için evlenen kadındır.
(bkz: 7 kocalı seda)*
rekora koşuyor...
tam anlamıyla milf olmuştur.
(bkz: 7 kocalı hürmüz)
(bkz: para var huzur var)
allah oğulcan'a sabır versindir. annesinin üzerinden kimlerinin geçtiğini tek tek saymıştır. onun için daha zordur.
paslanmaz meyve bıçağından farkı yoktur...

(bkz: uzun ömürlü)
daha kaç adamla evleneceğini merak ettiğim kadındır.
haftanın her gününe ayrı ayrı kocalarının ismini takabilecek olan kadındır.
şimdilik en az 7 kişiyle legal yolla seviştiğini biliyoruz, bir de illegal olanlar* var, yani birlikte zina yaptığı erkekleri.... ***
lan, bir gün otobanda gidiyoruz.(ben bu konuya nereden geldim ya!)
(bkz: hoşaf)
evlilik dışı çok fazla komplike ilişkiler yaşamak yerine, bir nevi Türk toplumuna uygun flörtif-evlilik gibi bir yöntem seçen , yurdum insanıdır kendisi..

eksi oy veren ilgiliye; aynı ülkede aynı saçmalıkları beraber yaşıyoruz , alternatif düşüncen yada evlilik dışı metres hayatına yönelik yorumun varsa bizde bunu merakla bekliyoruz!
gene mi yahu..
pes dedirten kadındır.

7 kocalı hürmüz buna derim ben.
oğulcanı erkek düşmanı yapan kadındır kendisi.sonuçta her gördüğü erkek anasıyla evlenme potansiyeline sahiptir.tahminlerime göre ölene kadar iç anadoluda bir köy nüfusu kadar olacaktır bu sayı.

ama en azından evleniyor, bunu nikahsızda yapabilirdi.saygımız sonsuz ablam.
7 kocası oldu ama 70 tane de sevgilisi oldu.
(bkz: 7 den 77 ye herkesin sevgilisi)
yama yapsan tutmaz artık.
doğru kocayı hala bulamadığından yaptığı eylemdir.

her kadına 3 erkek düştüğü durumda diğer kadınların hakkınada girmeyi başarmıştır.
(bkz: ilginç 7 sayısı)
ulen kac yasıma geldım bır kez evlenemedım kadın 7 cıyı aldı dedırtecek durum. hakkımızı calıyo ama yaaa..
8. kocayı dört gözle bekliyorum seda abla..
evlenmeden olmaz diyen namuslu bir bayandır. 7 evlilik yapması da bunun apaçık delilidir.*
tatmin olmayan veya tatmin edilemeyen insandır. ilgililere duyurulur.
(bkz: Allah rızası için bi el atın gardaş)