bugün

gebermeyi bile beceremeyen, 7 kere denemesine rağmen bir şekilde kurtarılan adamdır.

yazık kimin çocuğuysa.
Allah'ın sevgili kuludur.
(bkz: kedidir kedi)

(bkz: 2 can hakkı kalan kedi)
(bkz: öldürmeyen allah öldürmüyor)
kör bıçakla harakiri yapan japon gibidir.
kesin hortkuluğu vardır bu adamın. yoksa bu kadar da beceriksiz olduğuna bir insanın inanmak istemiyorum.
benjamin batın daki yıldırım çarpam amcayı hatırlatır.
isi bilmeyen adamdir. bu adam ne yasamayi ne de olmeyi becerebilmistir. zamana birakmasi gerekir olay kendiliginden hallolur.
kediden evrimleşmiş olabilir.*
dikkat çekmeye çalışmaktadır.
amacına bir şekilde ulaşması muhtemel.
yanlış yapan adamdır. her zorluk gördüğünde kolaya kaçan adamdır. daha kendine bile sahip çıkamazken başkasına hiç sahip çıkamayacak adamdır.
ölmeyi gerçekten istemeyen adamdır. istese ölemez miydi yani şimdiye kadar. beynine bir adet pompalı tüfek mermisi de mi sıkamaış yani?
o ölmeyi istememiş besbelli.
bu kişi intihar etmemiştir intihara teşebbüs etmiştir. intihar etseydi ölürdü! belki o yüzden 7 kerede de ölmemiştir.
ilk defa burada benim hakkımda konuşuluyor, kısaca söyliyeyim gerçekten olmayınca olmuyor bir süre sonra olay saplantıya dönüşüyor, geçmiyorda ama artık çok daha korkutucu, evet tam 7 kere ama başlığı açan beni tanımıyor muhtemelen başka bir denyo daha var.
adam değildir.
tuhaf bir adam olsa gerek.* Eğer yedi kere intihara teşebbüs edip ölmediyse bir şeyler için bu dünyada olabilir, yada kendi şansı/şanssızlığı.
Kedidir o kedi..
O adam 2 defa daha intihar ettikten sonra sonuçları tartışalım.
intihara teşebbüs etmiş adamdır.
intiharın sonucu ölümdür.
metronun önüne atlamayı denesin. ölmeyeni duymadım.
Gelecekte ben olacağımdır. Canlarımı tüketmeye başlayalı çok oldu.