bugün

kalitesine güvenilemeyen ballardır.

ayrıyeten: arıları tenbelliğe sürükleyen olay.
5 kavanozdan 7 kavanoza çıkan kampanya. işine ne katıyorlarsa artık. evet.
yanında 100 liralık ücretsiz polen de veriyorlar. vay amk.
glikoz şurubuna bal aroması katılarak yapılan yapay bal.sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı tarafından içeriği bilindiği halde üretim izni verilmiştir.
Kesin ip var.
insan gerçekten hayret ediyor.
adamlar bal satmıyor ki bildiğimiz şekerli su kesin bal peteğini de kartondan yapıyorlardır.
"bal gibi" olurmu dersen "bal gibi "olur.bak mısır şurubu ve bal mayasıyla adamlar "bal gibi "yapmışlar işte.
yanında polen falan vermiyorsa sakın almayın, ölecekseniz tam ölün.
bana Kemal Sunal'ın şu repliğini hatırlatıyor nedense
Babası süt satıyor işte litre tartıda atıyorum 10 kilo geliyor ama satarken sanki 30 kilo gibi bu nasıl oluyor diye soran spikere de sular kesilmezse bal gibi olur demişti. şimdi bu yedi kavanoz bal ne acayip değil mi? aklınıza biliyorum arılar sokuverdim.vesselam.
suyla daha da çoğaltılılabilirliği olan baldır.
ne lan bu? akşam akşam ayranı çok mu içtiniz?

edit büdüt: bi üstteki entariyi refere etmişim. ben masumum loo. o yazıyı görmedim bunu yazarken.
mısır şurubu sevenler için birebirdir.
glikozdan öte değildir.
içine boşalsak bu kadar ucuz olmaz . Demeye kadar getirdikleri reklamlar
Doğrusu yedi kavanoz glikozun yüz TL olmasıdır. Pahalıdır.
Kedi etidir o bal. yemeyin.
ahmet kural'ın bal reklamını hatırlatmakta. imitasyon yüzük de veriyorlar mıdır acaba?
1 kavanoz bal = 1 kg bal ise
7 kg bal = 100 TL
1 kg bal = 14,3 tl.

glikoz şurubunun 25 kilosu = 80 lira.
1 kg glikoz şurubu = 3,2 tl

14,3 / 3,2 = % 450 karlı iştir.

bu kar başka hiçbir sektorde yok ne yazık ki...
her izlediğimde güldüğüm bu kampanyanın hala televizyonlarda yer alması düşündürücüdür. 7 kavanoz balı 100 tl ye veriyorlarsa kesin bir iş vardır. çevrede alanları görüyorum. aldıkları gibi geri gönderiyorlar.
yanında da şirketin tapusunu veriyorlarmış.
kendi arısı olan birisi olarak şunu söyleyebilirim kg 40 tl nin altındaki tüm ballar sahtedir. 40 ın altına doğru fiyat düştükçe sahtelik oranı artar.
kesin o balları eşek yapmıştır kesin.
Bal derken?
oldukça pahalidir. alipta kazik yemeye gerek yok. tiiffss.
hakiki kestane balı 1 kg: 100 tl.
sipariş alınır.