1. 1.
    trabzonspor'un yedeklerle çıktığı maç.
    7 kasım 2019 krasnodar trabzonspor maçı
    ... james earl cash
  2. 2.
    krasnodar'ın 3-0 yeneceği maçtır.
    2 ... umrumda degil
  3. 3.
    Krasnodarın fazla şeetmicyeceği mucadele.puan sonucta 2-3 tane atip birakirlar..
    Not;krasnodar koy takimi degildir.bilanaleyn krasnork kray koy degildir.ankara yada izmirden daha gelismis bi sehirdir.koca eyaletin baas kentidir.hatta kadro degeri olarak bizim 3 buyuklerin hepsinden daha buyuk.lafin kisasi trabzonun hamsi tava olacagi musabaka...
    1 -2 ... karimi yiyolar ya
  4. 4.
    trabzon kazanır, bu gençler efsane. skor: 0-2
    (bkz: efsane)
    1 ... kavunvebira
  5. 5.
    Ilk yari 2 oldu.
    Yine tarih yaziyorsunuz çocuklar.
    4 ... atlant isten gelenadam
  6. 6.

Bu şekilde trabzonspor un elenişini izledim.
    ... traveler of secret moments
  7. 7.
    bizle dalga geçen yarak kafali hamsilerin yapacağı ise bakın hele..

rus kasaba takımı resmen tasak geçti adamlarla...
    -3 ... diablo1987
  8. 8.
    hamsi tavanın son dk da gol atarak süpriz yaptığı müsabaka.yukardada dedmiz gibi 3 tane yalandan sallamışlar uşaklara...
    bu avrupa ligini sallamamayıda anlamıyom aq.sanarsın prömiyer ligde oynuyo tüm takımlarımız.tüm avrupadaki takımlar mal bi biz akıllıyız bilerek eleniyoz çünkü.avrupa ligini sikinize takmıyonuz,onu anladıkta.avrupa ligi sizi sikine takıyomu,asıl soru bu bence.gücünüz zate yetmiceni biliyonuz baştan vurdurak en aazından ayak bastı parası yeter diyonuz.ahhasdbhkn.seneye şampiyonlar ligi ön elemesinden tothanem arsenal falan gelirse ananızınki görürüsünüzde,çok geç olur...hahaha..bu ülkeye yakışır bi sonuçla biten mücadel oluştur.krasnodar türk futboluna 3 ün 1 ini göstermiştir hamdolsun...
    1 -1 ... karimi yiyolar ya
  9. 9.
    ülke puanı yerlerde, acaba yedeklerle çıkan tese maçı kaç kuruşa sattı?
    3 ... kavunvebira
  10. 10.
    Milliyetçi kimliğiyle bilinen Ünal hocanın bu maça böyle bir kadroyla çıkmasını aklım bir türlü almıyor. Ülke puanını falan geçtim bu bir haysiyet meselesidir, Ünal hoca bu kararı kendisi vermişse yazıklar olsun diyorum.
    1 ... temirata