1. 1.
  [ ]http://www.milliyet.com.t...000/11/08/spor/ags.html[/ ]
  grazlı oyuncular son dört dakika top çevirirken, gs tribünün oley çekmesi unutulmaz olan maç.
  7 -2 ... indoor rain
 2. 2.
  kadıköyde asla olmayacak bir olay çünkü fenerbahçe asla şampiyonlar liginde bir üst tura çıkmayı garantileyemeyecek
  13 -8 ... rrrangerrr
 3. 3.
  satılmış maç. *
  6 -7 ... arjen robben
 4. 4.
  turun iki takıma yetmesinden dolayı son dakikları heyecensız geçen maç... ne olacaktı ki zaten yani... graz rüyasında göremeyeciği başarıyı gaassarayı yenerek almıştır zaten...
  4 -3 ... don santino corleone
 5. 5.
  avrupa kupalarında sıkça görülmüş bir manzara yaşanmıştır lakin avrupa kupasının ne demek olduğunu bilmeyen zavallı insanlara bunu anlatmak epeyce güçtür biz onları anlıyoruz...
  7 -4 ... disco inferno
 6. 6.
  maalesef son dakikalarında büyük bir futbol ayıbı yaşamıştır. euro 2004 te aynı grupta mücadele eden ve maçın 2-2 bitmesi üzerine tur atlamayı beraber garantileyecek olan danimarka ve isveç maçının tahmin edildiği üzere bitmesinden ötürü bu ülkelere kan kusan bazı spor yazarları bu maçın sonunda gayet rahat yazılarını yazmışlardır.

  bu entryi kötüleyecek arkadaşlar için bir not: fenerbahçe geçtiğimiz yıl denizliyle 1-1 beraberlik halinde şampiyon olsaydı ve denizli kümede kalsaydı, son 10 dakikasını boş boş pas yaparak geçirseydi tepkiniz ne olurdu? şimdi oylayın.
  5 -11 ... avedis
 7. 7.
  bazı avrupa görmemiş fener taraftarlarının "şike yapıldı" sandıkları maçtır.

  (bkz: fenerli olmak)
  3 -4 ... degisken
 8. 8.
  hatırlamayanlar ve maçı bilmeyenler için söyleyeyim, çünkü bebelerin yaşı uygun olmaz buna; tıpkı 1982 ispanya dünya kupasında oynanan ve ilk maçta cezayir'e 2-1 yenilen almanların grubun son maçını avusturya ile oynadığı ve 0-0 biten maç gibidir. o zaman da her iki milli takım gruplardan çıkmıştı. tüm maç muhtemelen ceza sahasına giriş sayısı 3-5 adet olmuştur.
  yani al gülüm ver gülüm.
  şike mi? hadi oradan lan yaprraam!*
  1 -3 ... gece lampulu
 9. 9.
  sturm graz ın tek deplasman puanını aldığı maç olmuştur. monaco ve rangers a deplasman 5-0 yenilen graz bu gruptan lider çıkmıştı ayrıca. galatasaray da rangers ile aynı puan sahip ve 6 averaj geride olmasına rağmen 3-2 ve 0-0 lık ikili averaj avantajıyla grup ikincisi olmayı bu maçla başarmıştı.
  2 ... liverpoolmlt
 10. 10.
  bu maçta bir pozisyonda bülent korkmaz'ın pekmezi akmıştı resmen, resmen 7 litre kan çıkmıştı kaptanın kafasından. hayatımda bir futbol maçında denk geldiğim açılmalar esnasında en kanlısıydı tabi 1989 senesindeki ingiltere-isveç maçını korku filmine çeviren terry butcher abimizi saymazsak...

  ayrıca diğer tarafta gıdığını sevdiğimin marco simone'si ibrox'ta rangers-monaco maçında skoru 2-2 yapınca rahatlamıştık da son dakikalarda rangers hasbelkader bir tane atsa yine içimizde patlıyordu bu maç.
  2 ... pulemjot kalashnikova