bugün

Kendilerine oy verdikleri sürece halka methiyeler düzen akp'lilerin 7 haziran'dan sonra halka hakaret etmeye başlamasıdır.

şu hakaretleri facebook sayfalarında akpliler tarafından yapılan yorumlardan topladım (noktasına virgülüne dokunmadan alıyorum):

- "Nankör lukden başka visey değil yazıklar olsun yazıklar olsun yazıklar olsun."
- "....AK partiliyim diye konuşuyorlar ama oy vermeye gittiklerinde oylarını vatan hainlerine Vermişlerdir bunlar birer iğrenç mahluk'tur"
- "kahrolası insan. ne kadar da nankör" ayeti.
- "Rahatlik batti serefsizlere beter olsunlar."
- (Altın fiyatlarının yükselmesi hakkında) "Bos verin acimak yokdaha yukselsin bu nankorlere az bile hic umrumda dil aglasinlar aglak milletim"
- "...DOĞUNUN KÜRDÜ BATIDA DAYRELERiNi ALDI DOĞUDA YAZLIKLARINI YAPTIRDI ... ÇOLUNUN ÇOCUĞUNUN BAŞINA YIKILIR iNŞALLAH"
- "abi kopege takke taksan tingirderken dusurur"
- "Evet bu millete iyi bir ders vermek lazim ettiklerini bulsunlar rahat batti bu millete"
- "birakalim bu vasifsizlar milleti oylum oylum oysun secmen ne mesaj verdi derseniz kasintim var dedi"
- Bu ülkede suriye den beter olmayı hak edenler var ama bu nankörlük içimi yakıyor yönetimi bırakalım rezil olsunlar ama iyilere yazık hakkım haram olsun nankörlük edenlere."
- "bu milet doymaz allah razı olsun demez bu milet alışmış itlip kakılmaya"
- "vay be ınsanlar artık allahı unutmuş"
- "ben dindar kürtler iyidir sözüne artık asla inanmam"
- " millet hep terörist olmuş"
- "Bizim insanımız anlaaamaz anlaaamaz"
- "O kadar malsınız ki yapılan iyilikleri hizmetleri görmediyseniz eski geri kafalı türkiyeye dönünde görün.allah böyle düşünen siz gerikafalı ahmakların bin kere belasını versin"
- "yediği ekmeğe ihanet eden bir millet olarak hepinize yazıklar olsun"
- "NANKÖR VAN..!!! SiZE SU DAHi HARAM OLSUN..."

ey akp'liler!
istedikleri partiye oy vermedi diye halka "bidon kafalı", "göbeğini kaşıyan adam", "anadolu çomarı" diye hakaret edenlerden ne farkınız kaldı? al birini vur ötekine.
halka değil bebek katillerine destek verenlere hak ettikleri cevabı vermeleridir.

seçim sonrası halkı aşağılamak azgın chp seçmeninin özelliğidir. karıştırmayalım. zaten bu yıl nedense hiç oylarımız çalındı mağduriyeti de yapmadılar.
7 hazirandan önce ettikleri hakaretler yüzlerine şamar olarak geri dönmüştür. ama bu ak-kıllılar akıllanmazlar.
kaybetmek fena koymuştur anlaşılan.
varsa hakaret direk suç duyurusunda bulunsunlar, artık yargılanamaz değillerdir bunlar. öyle kafasına göre hareket edemez insanları keyfi geldikçe aşağılayamazlar.
Oldukça görulendir. işte gerçek yuzleri ortaya çikti, bunlarin halka sevgisi kendilerine oy verene kadarmiş. Edepleriyle sussunlar insanlarin daha da antipatisini kazanmasinlar bence. iyice çirkinleştiler.
Ama bir yandan da kudurun lan.
arkadaş hala bebek katili falan diyenler var çıldırıyorum.

bak white-walker bozması yan sanayii mordor ürünü;
terör ak parti döneminde 10, şehit sayısı 17 kat arttı.
barzani ile kucak kucağa oturan, işid'i besleyen de sizsiniz. açın fotolara bakın amk.
teröristleri davulla zurnayla karşılayan da sizlersiniz.
doğudaki karakolların güçlendirme çalışmalarına "red" oyu veren de sizler.

şimdi yok diğerleri bebek katillerini meclise soktu. lan siz koynunuza soktunuz daha mı iyi?

gelip buraya sıçma, kendi bokunda öl.

edit: eksiliyorsun, ama götün yemiyor anti-tez vermeye değil mi? yiyemeyeceğiniz muzu soyduğunuz zaman anca çemkirirsiniz zaten.
particilik hırsı gözünü kör etmiş kimi yandaşların "efendim düne kadar bize oy veren kürtler, şimdi bebek katillerine oy verdi" diye katıldıkları hakaretlerdir.

haklısın, aynen dediğini yaptılar... ama bir sor, neden yaptılar? yahu pkk'nın bölgede polis teşkilatı, mahkeme, vergi dairesi kurmasına izin veren senin partin değil miydi? korucu aşiretleri haklı olarak "lan bunlar bizi satıyor, yol yakınken saf değiştirelim" dediler.

(bkz: akp yi çökerten teslimiyetçiliği oldu).