1. 1.
  https://twitter.com/BirGu...status/989786367407349760

  https://www.aydinlik.com....pkisi-politika-nisan-2018

  https://tr.sputniknews.co...oglu-aday-chp-24-haziran/

  ne diyelim bilemiyorum ki. neyse biz bir şey demeyelim yevmiyeli ergen irisi ak troll arkadaşlar gelir aklarlar az sonra "aslında onu kast etmiyor aslında yumurtanın ne kadar sağlıklı bir şey olduğunu anlatıyor ama siz aptal muhalifler anlayamıyorsunuz" şeklinde. şimdi kaynakları da beğenmezler tabi ama havuz medyası cımbızladığından henüz manşetlerine düşmemiş. sakıncalı kısımları çıkartır bir kaç saat içerisinde internet adreslerinden yayınlarlar bu haberi.

  (bkz: 400 vekili verin bu iş huzur içinde çözülsün)
  (bkz: 2015 haziran seçimlerinden sonraki olaylar)

  satır araları hakikatten çok korkunç. bir kısmında diyor ki "7 Haziran'da ufak bir kararsızlık yaşandı. Bunun faturasının ağırlığını da hep birlikte gördük. Henüz hükümeti kurmayı bile becerememiş olanların, ülkenin siyasi-sosyal dinamiklerine nasıl sinsice saldırdıklarını hep beraber takip ettik. Yaklaşık 4 ay sonra milletimiz bu haramzadelere dersini vermiştir." tamam da hükümet kurma yetkisi vermedin ki sen kimseye ? oyaladınız oyaladınız 45 gün tamamlanınca seçim kararı aldınız.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  Ama istikrar diye diye siz de ülkenin ekonomisinin, güvenliğinin, dış politikasının içine ettiniz. Millet 17 senedir başka iktidar görmedi ki! Neye göre akp'nin en iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Kim öne çıksa engel oldunuz. Aman istikrar gitmesin diye onlarca yıl daha akp'yi iktidar yapalım da ülkenin iyice mına koysun mk!
  2 ... foseptik cukura dusen burjuva