bugün

inşallah geçemez, baraj altında kalırsa süper olur diyenlere yarın fena güleceğim.

edit : zafer inananın, zafer ezilenin fena güldüm gidiyorum.
o dün yaşanan patlama daha batı illerimizde yaşanabilir. Bilekle alamadıklarını silahla almayı severler kanseverler.
barajı geçemezseler siyaseti bırakıp yine provokasyon yapıp ortalığı karıştıracaklar.
Kudururlarsa yerler zopayı otururlar aşağıya, bu kadar basit. yeter ki devleti yönetenler, zaaf göstermesin ve dirayetli olsun.
Bir dahaki sefere derslerine daha iyi calisirlar teror orgutleriyle isbirligi yapmazlar ve o zaman gecebilirler. Eger ortaligi karistirmaya calisan olursa -ki artik yeter- kafasina kursunu yer. Oturdugum yerlerde yapacak olurlarsa devleti beklemeden tarafimdan sopayi yiyecekler bu milletin de bir sabri var !
hdp barajı geçemezse maskeleri düşer. çatışma haberleri gelmeye başlar. hdp barajı geçerse de aynısı olacak o ayrı. pkkdan medet umanlar kurşunla barış olmayacagının farkında değiller.
Mokokoko olck desemde inanmayin it urur kervan yurur olck.
Hiçbir şey olmayacak merak etmeyin. Bu kadar korku size çocuk yaptirmaz (bkz: swh)
Hiçbir şey olmaz.meclise giremeyen onlarca parti var.
Hiçbir şey olmaz.meclise giremeyen onlarca parti var.biz giremezsek diye korku yaymaya çalışıyorlar.
bir sikim olmayacak olanlardır.
bi gib olmaz efendim en fazla 1 hafta kopek gibi havlarlar sonra sopayi gordumu it gibi dagilirlar
Not: Kopek dedigim Bolucu Kürtler,Kürtler haric
Bi sikin olacağı yok iki bağırır çağırır siktirolur giderler. Yapmadıkları şey sanki korku yaratmaya gerek yok. Gerekirse analarını sikiverir güvenlik kuvvetleri. Korkmayın amk ne var.
Bir kaç gün yakıp yikarlar. Nereyi mi en fazla oy aldıkları yerleri. Yani kendilerini yakıp yıkmış olurlar.