1. 1.
    inşallah geçemez, baraj altında kalırsa süper olur diyenlere yarın fena güleceğim.

edit : zafer inananın, zafer ezilenin fena güldüm gidiyorum.
    1 -1 ... pismanoldum
  2. 2.
    o dün yaşanan patlama daha batı illerimizde yaşanabilir. Bilekle alamadıklarını silahla almayı severler kanseverler.
    2 ... ugri28
  3. 3.
    barajı geçemezseler siyaseti bırakıp yine provokasyon yapıp ortalığı karıştıracaklar.
    ... legendisback
  4. 4.
    Kudururlarsa yerler zopayı otururlar aşağıya, bu kadar basit. yeter ki devleti yönetenler, zaaf göstermesin ve dirayetli olsun.
    2 ... ayazhan
  5. 5.
    Gayet de güzel olur, meclis rahatlar, chp-mhp hükümeti ihtimali de oluşur.

Pkk'dan medet umanlar da sakın chp'liyim, mhp'liyim demesin. Kendinize gelin amk!
    3 -1 ... ateistvaiz
  6. 6.
    Bir dahaki sefere derslerine daha iyi calisirlar teror orgutleriyle isbirligi yapmazlar ve o zaman gecebilirler. Eger ortaligi karistirmaya calisan olursa -ki artik yeter- kafasina kursunu yer. Oturdugum yerlerde yapacak olurlarsa devleti beklemeden tarafimdan sopayi yiyecekler bu milletin de bir sabri var !
    2 -1 ... turcoman
  7. 7.
    hdp barajı geçemezse maskeleri düşer. çatışma haberleri gelmeye başlar. hdp barajı geçerse de aynısı olacak o ayrı. pkkdan medet umanlar kurşunla barış olmayacagının farkında değiller.
    2 ... aliburada
  8. 8.
    Mokokoko olck desemde inanmayin it urur kervan yurur olck.
    ... fight4me
  9. 9.
    Hiçbir şey olmayacak merak etmeyin. Bu kadar korku size çocuk yaptirmaz (bkz: swh)
    2 ... inzaghigi
  10. 10.
    Hiçbir şey olmaz.meclise giremeyen onlarca parti var.
    1 ... sessiz geveze