1. 1.
  warriors un 1-0 önde olduğu nba finaller serisinin tsi yarın 03.00 da sportstv den naklen yayınlanacak olan 2. maçıdır. kyrie irving diz kapağından ameliyat oldu ve sezonu kapattı, bu da tüm okları lebron james e çeviriyor. ev sahibi bu avantajı iyi kullanıp lebron u durdurabilirse bu maçı da kazanarak şampiyonluk kapısını biraz daha aralayabilecektir.
  -1 ... caraskal
 2. 2.
  canlı izleyeceğim mactır.
  2 ... moneydise
 3. 3.
  tsi 03:00 da sports tv den canlı olarak başlayacak olan nba şampiyonluk serisinin 2.maçı.
  ... mayom neyim yok benim
 4. 4.
  baslarinda clevelandin yavas kaldigi mactir. lebron cok iyi lakin curry tutulamiyor.
  ... hapsuramayan adam
 5. 5.
  ilk çeyreği 20-20 kapanmış olan maç. warriors özellikle klay thompson un 9 sayısıyla hızlı başladı ama 2. faulünü aldıktan sonra takım duraklama dönemine girdi. bu noktada lebron james devreye girdi ve 20-12 den 8-0 ile geri gelen cavs durumu eşitlemiş oldu.

  lebron 10, shumpert 4, smith 4, barbosa 5, curry 4 sayıdalar.
  1 ... caraskal
 6. 6.
  lebron ve klay arasındaki sağlam kapışmaya sahne olan ilk yarısı 46-47 biten maç. stephen curry nin tutuk olduğu bir geceyi cavs iyi değerlendirebilirse seri 1-1 e gelebilir belki de ama lebron çok fazla süre almak durumunda kalıyor. o kenardayken takımın çok daha fazla şey üretmesi gerekir. ikinci çeyrekte biraz james jones ekstra sayılar bularak toplamda 8 sayıyla destek verdi. curry savunmasında ise matthew dellavedova nın hakkını vermek gerekiyor.

  lebron 20, mozgov 11, klay 20, curry 8 sayıda devam edecekler. ikinci yarıda curry de devreye girerse cavs ın işi iyice zorlaşacak, bu yüzden tempoyu devam ettirmeleri gerekiyor. klay kariyer maçlarından birini oynayacak gibi çünkü.
  1 ... caraskal
 7. 7.
  klay thompson a bir pozisyonda ayağı çizgideyken yazılan üçlüğün iptal edilerek skorun 45-47 ye çekildiği maç. 19 sayıda devam edecek.
  ... caraskal
 8. 8.
  son çeyreğe 59-62 girilecek olan maç. hala 2 kişinin düellosu üzerinden yürüdüğü için hücum anlamında kısır bir maç oluyor haliyle ama klay en çok sıkışan anlarda sayı çıkartıp 25 sayıyla takımını taşıyor, lebron ise 26 sayının yanında takımın yaptığı toplam 10 asistin 8 ine imza atarak bir yandan arkadaşlarını ayakta tutmaya çalışıyor. kısaca lebron daha fazla sorumluluk üstlenmiş durumda.

  curry ise yine tutuk bir 3. çeyrek geçirdi ve toplamda 3/13 ile 10 sayı 3 asistte götürüyor. son çeyrekte de iyi savunulursa cavs ın şansı artacaktır. mozgov ise 17 sayı 11 ribaunt ile maçta göze çarpan diğer bir isim.
  ... caraskal
 9. 9.
  playofflarda %18 üçlük gibi düşük bir performansla oynayan lebron james in bu gece 3/5 ile bitime 3.13 kala durumu 83-72 ye getirdiği maçtır. buradan saçma hatalar yapmadan devam ederse cavs muhteşem bir avantajla evine dönecek.

  lebron 34 - klay 32 şuan.
  1 ... caraskal
 10. 10.
  büyük ihtimal tanık olma şansını yakaladığımız tarihi maçlardan.
  1 ... kadersizim ulan