bugün

Bülent Arınç'ın lan nereden tam arkasında kaldım şurda kenarda bekleyiverseydim bakışı. Acayip bir tondan sürekli bir bağırış. Ucu sonu anlaşılmayan ya Allah bismillah tezahüratına orta asya vesair tüm coğrafya ya dair artık yemezler söylemleri.

Bitişi kabullenemeyen bir liderimsi ve avanesi..
ulan konuşmanın bir yerinde , bir ahlak abidesidir ak parti demiş. o komikti.
tek başıma iktidar olmazsam istifa ederim diyen bir insanın istifasını sunmadığı konuşmadır. izleyemiyorum söyleyin kısa adam görünüyor mu? balkon duvarı uzun olan için yapıldıysa görünmeyebilir. altına iskemle koyun

Zaten yakında kovulur sıkıntı yok.
beni kahkahalara sürükleyen olaydır. arkadaki bülent arınç'ın bakışları dikkate değerdir. en sonunda bu günleri de gördük ya. ama dur daha birşey değil yargılandıkları günler de gelecek elbette.
çok başarılı konuşmadır. birinci parti olamazsam istifa ederim dedi ve birinci parti oldu. kılıçdaroğlu yüzde 30 alamazsam dedi ve istifa etmedi çünkü koltuk sevdalısı.
kendi dediklerine kendisi de inanmıyordur. resmen saçmalıyor. tabii sırf gelenek diye balkon konuşması yaparsa olacağı bu.
ezberlemiş. başka bişey değil.
Konuşmasına sayın süper kıymetli mükemmel ulu Cumhurbaşkanı recebe selam çakarak başlamıştır. E destursuz olmaz tabi küçük başkan. Yalnız benim anlamadığım bişey var. Senin Türkiye genelinde oy kaybın var ama baya baya zafer konuşması yapıyorsun? Hayırdır? Bize mi çaktırmamaya çalışıyorsun? Kaybettin başkan kaybettin. Sayende teröristler de meclise girdi.

neyse bu saatten sonra bakalım cumhur'la nasıl anlaşacaksın. Birbirinizi yiyişinizi izlemek sıkıcı olacak. Şimdi sen düşün.
Ne dediği, ne anlatmak istediği hakkında kendisinin de bir fikri olmadığı saçma sapan konuşma.

(bkz: ne diyon lan değişik)
Olum adam o kadar sevimli ki ne dedigine odaklanamiyosun gülmekten ya off asdkckd. Sevimli bi konusmadir.
Az önce KılıÇdaroğlu şimdi Davutoğlu Konuşuyor. Hasip ile nasip filmine döndü iş.
göz yaşı gelmiştir *
ilk okulda yapılan ödevler gibidir. Satır doldurmak için aynı cümleyi evirip çevirip yazdığımız, daha çok yer kaplasın diye büyük puntolarla yazdığımız.. Sırf kelime hedefi tutsun diye hede hödö bildiğimiz tüm kelimeleri bi şekilde cümle içinde kullandığımız ödevler gibi.
Uzun zamandır yaşadığım en güzel geceyi taçlandıran en güzel dakikalar, keyiften kahkahadan ölmek üzereyim..
81 ilden, ovalarımızdan, dağlarımızdan, göllerimize kadar bilimum coğrafi yapıdan selam getirip gene de sonunu bi yere bağlayamadı ya helal olsun sana minyon adam!
Ama sen gene dik dur eğilme, gerçi diksin dimi boyu o kadar zaten..
günler öncesınden hazırlandığı ve ezberlenmiş olduğu belli olan konuşma. kendilerini iktidar olmuş sayarak hazırladıkları belli. zira şu anda içinde bulundukları durumla söylenenin alakası yok. sanki iktidar olmuşlar da konuşuyorlar..
%80 ALMIS HERALDE. OYLE KONUSUYOR YANI.
(bkz: şimdi ben buraya niye çıktım)
Arkasında duran ve her söyleneni emme basma tulumba gibi onaylayan beyaz kıyafetli bir kadının da olduğu konuşmadır.
hala anlamadığım konuşmadır.
diğer partilere sallayarak çirkefleşmiştir.
(bkz: iktidardan düşüp balkon konuşması yapan adam)
Acaba kendisi mi yapacak yoksa rte ile birlikte mi çıkacak dediğim balkon konuşmasıdır.
davutoğlu'nun 45 oy ile yapacağı konuşma.. hdp 9 alır..

edit: büyük yanıldım.. hdp'nin barajı aşacağını tahmin ediyordum ama akp resmen çakıldı. koalisyon yani istikrarsızlık bizi bekliyor.. bakalım neler olacak şu an krizlere gebeyiz. umarım ekonomi etkilenmez.
bir tecavüz sonrası yapılacak olan konuşma.. daha şimdiden birilerinin kıçını acıtmaya başlamış heralde..

yılmaz özdil okumaya devam etsinler.. beyinleri gelişsin de edison gibi ampulü bulurlar belki..
(bkz: balkon konuşmasını kim yapar)
aqplilerin gangbang balkon fantezilerinin tekrarını istemeleridir.